Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Friese staartklok, Eikenhout. 3575
Friese staartklok, Eikenhout.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese staartklok, kopie 3606
Friese staartklok, kopie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tafelklok, Lenzkirch 3684
Tafelklok, Lenzkirch

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse tafelklok. 3688
Franse tafelklok.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse klok. 3612
Duitse klok.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klokkenman 3627
Klokkenman

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Art Nouveau klokje. 3669
Art Nouveau klokje.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Pendule met figuur 3576
Pendule met figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Wortelnoten 3595
Friese staartklok, Wortelnoten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schoolklok met messing rand. 3652
Schoolklok met messing rand.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Mahoniehout. 3574
Friese staartklok, Mahoniehout.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Wekker in messing kast 3619
Wekker in messing kast

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Comtoise (bloemslinger) 3726
Comtoise (bloemslinger)

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schippertje klok, Eikenhout 3596
Schippertje klok, Eikenhout

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jugendstil vrijslinger 3613
Jugendstil vrijslinger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Junghans reiswekker in lederen foudraal. 3620
Junghans reiswekker in lederen foudraal.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kolompendule, 19e eeuw. 3644
Kolompendule, 19e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Comtoise. 3725
Comtoise.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Comtoise 3586
Comtoise

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Staartklok (eiken) 3600
Staartklok (eiken)

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Wekker (Lenzkirch) 3727
Wekker (Lenzkirch)

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Franse wekkerklok. 3639
Franse wekkerklok.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tafelklok, eigenbouw.  3643
Tafelklok, eigenbouw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bakelieten wekker met lamp. 3664
Bakelieten wekker met lamp.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pendule 3710
Pendule

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Klok 3599
Klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Regulateur, kopie 3605
Regulateur, kopie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse wandklok.  3677
Engelse wandklok.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Klok onder stolp. 3679
Klok onder stolp.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugenstil vrijslinger 3698
Jugenstil vrijslinger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bureauklokje. 3702
Bureauklokje.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Frans uurwerk. 3668
Frans uurwerk.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3723
Schwarzwalder klok

Resultaat:

35 EUR