Antiek keramieken 'Villeroy en Boch' klokkast met uurwerk en twee vazen. Haarlijnen in klokkast, vazen beschadigd. Afmeting: 29 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten tafelklok met 'Lenzkirch' uurwerk. '1 Million 892 850'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Lenzkirch wortelnoten buffetklok met emaille wijzerplaat. '1 Million 986518'. Afmeting: 35 x 65 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.
Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231 x 67 x 24 cm. In goede staat...
Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.
Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil eikenhouten Lenzkirch wekker. Circa: 1915. 'Lenzkirch A.U.G. '. Afmeting: 9 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. Achtdaags- uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Afmeting: 220 x 49 x 27 cm. In goede staat
Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...
Vroeg 19e eeuwse Weense pendule met origineel uurwerk. Eén daags uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Eén sierstuk achter slinger mist, adelaar bovenop mist. Afmeting: 59 x...
Antieke schoolklok met messing omranding. Achtdaags uurwerk ? Circa: 1900. Afmeting: 47 x 28 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.
Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...
Mooie gave vuurvergulde bronzen Franse empire pendule, circa 1810. Pendule is compleet en heeft goede vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:30x12x 45 cm...
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen reiswekker in Louis Seize-stijl met eind 19e eeuws uurwerk, stil. Zonder slagwerk. Bovenliggende balans, emaille wijzerplaat beschadigd, één sierstuk rechtsboven wij...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...