Antieke Franse of Duitse porseleinen pop met originele kleertjes in originele doos + extra kleertjes! Circa 1920. Pop heeft draaibaar hoofd op porseleinen buste en porseleinen onderarmen. Nr. 3. Afmet...
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Bähr & Proeschild' pop, nr. 585. Circa 1912. Pop heeft pruik van echt haar, bottisten doopjurk en papier maché babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' (karakter)pop, nr. 329 B. Circa 1913. Baby-lichaam, pruik van echte haren, oude kleding. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...
Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse 'J.D. Kestner' porseleinen pop, nr. 154. Circa 1895. Met lederbalg lichaam, oude kleding, pruik van echt haar en porseleinen onderarmen. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Kestner' pop, Nr.: 201 15½. Papier mache vijf-delig lichaam, mohair pruik. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Drie oude Annette Himstedt poppen in doos. 1992-1993, 1994-1995. Onder andere: Lowa etc. met certificaten. Afmeting: 73-84 cm. (dozen). In goede staat.
Groot lot oude Duitse elastoline western-figuren. Bespeeld, sommige beschadigd (op tablet). Afmeting: 20 x 48 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen Sultan met paard. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Antieke 'Simon Halby' pop met gelede lichaam en pruik van echt haar, (Frans model). Gemerkt DEP. Circa 1920. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen Duitse 'Adolf Wislizemus' pop. Nr.: 1. Circa 1910. Pop heeft gelede lichaam, oude kleertjes en hoed. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Herman Steiner' porseleinen pop. Karakterhoofd, Nr.: 10. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee maal voor-oorlogs blikken speelgoed. Eén maal loc zonder tender, mechanisch. Circa 1920, Karl Bub/Nürnberg. Eén maal grote blikken auto met opdraaimechanisme, auto heeft merktekens op wielen. 'Ma...
Antieke poppenwagen (3 wieler) met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Alt Beck & Gottschalck' pop, nr. 1361. Circa 1912. Baby-lichaam, slaapogen, echt haar. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop. 1931, 14 maart. Gekleurd meisje met geschilderde ogen en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Lot van acht metalen speelgoed tanks 'Solido France'. Met drie verpakkingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke poppenkleding etc.. Afmeting: 50 x 27 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke stoommachines + accessoires. Eén grote 'Wilesco'. Eén 'Tsjechoslowakia'. Eén ongemerkt, ca. 1900. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijke staat.
Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Antiek Duits gemerkte porseleinen karakterpop. Gemerkt 'M.B. 10'. Circa 1920. Pop heeft barst in achterhoofd, 7-delig papier maché lichaam en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.