Twee oude Perzische kleden, waarvan één loper. Gedecoreerd met florale decors, hoofdzakelijk rood. Afmeting: 340 x 79 cm. en 205 x 41 cm. In redelijke staat.
Mooi fijngeknoopt Perzisch kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 188 x 121 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed met florale decor. In de kleuren: Lichtbruin etc.. Afmeting: 250 x 344 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in aardetinten met rood en blauw (kleine restauratie). Afmeting: 122 x 167 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed in de tinten zalm/blauw/grijs, 210x250cm. In goede staat
Oud Perzisch bidkleed met vijf coulissen, in aardetinten en pastel. Afmeting: 145 x 85 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Rood/creme. Afmeting: 154 x 88 cm. en 152 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren rood/creme etc.. Afmeting: 170 x 115 cm. In goede staat.
Oud Perzisch tapijt met ruitmotieven in de tinten rood/bruin 130x210cm.
Oud Perzisch bidkleed in de kleuren rood/bruin/zwart/creme. Afmeting: 148 x 91 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 182 x 120 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed in aardetinten. Afmeting: 135 x 96 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in aardetinten (iets sleets) 207 x 130 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed met florale motieven in de kleuren: groen/grijs/blauw etc.. Afmeting: 190x290cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén maal rood/blauw. Eén maal bruin/creme/oranje. Afmeting: 143 x 95 cm. en 128 x 95 cm. In goede staat.
Oud Oosters kleed met florale decor in de kleuren: Creme/rood/groen/oranje. Afmeting: 190 x 127 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, groen, creme etc.. Afmeting: 195 x 114 cm. In goede staat.