Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.
Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.