Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
26 Resultaten
Kavel: 2700

4 Zilveren rijksdaalders+ 2 zilveren Duitse munten.

Startprijs 125 EUR

Vier Hollandse zilveren Wilhelmina rijksdaalders en twee Duitse zilveren 'Theresienthalers' munten, 1780. Afmeting: ø 3,8 - 4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2701

18 Romeinse munten

Startprijs 120 EUR

Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2702

18 Romeinse munten

Startprijs 120 EUR

Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2703

4 Zilveren gelegenheidspenningen

Startprijs 120 EUR

Vier grote Hollandse zilveren gelegenheidsmunten van Koningshuis. Eén maal Prins Willem Alexander, eerste verjaardag 1968. Eén maal Prins Constantijn, geboorte 1969. Eén maal Prinses Margriet, 'Die me...


Kavel: 2705

Postzegelalbum Oud-Nederland

Resultaat: 150 EUR

Postzegel verzamelalbum DAVO, 1852 - 1980. Voorste gedeelte enige zegelverzamelingen gestempeld en ongestempeld. Afmeting: 31,5 x 28,5 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2707

Penning goud, USA

Resultaat: 150 EUR

Gouden Amerikaanse penning, november 1969, second moonexploration, Apollo XII, Richard Gordon, Charles Conrad en Alan Bean. NIL MORTALIBUS ARDUI EST. ø 19 mm.


Kavel: 2708

Diverse munten.

Startprijs 80 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2709

14 Halve centen

Resultaat: 25 EUR

Veertien antieke Hollandse halve centen. Afmeting: ø 1,4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2710

8 Romeinse munten

Resultaat: 50 EUR

Acht diverse Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1,5 - 2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2711

Lot postkaarten

Startprijs 60 EUR

Lot vooroorlogse postkaarten, Europa. Afmeting: 4,5 x 9 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2712

Postkaarten album

Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Kavel ansichtkaarten

Startprijs 30 EUR

Groot lot diverse postkaarten Europa. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2714

2 Rollen €2,- munten Monaco

Startprijs 150 EUR

Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2715

Lot munten

Startprijs 30 EUR

Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...


Kavel: 2716

8 Diverse munten, zilver + nikkel.

Startprijs 50 EUR

Acht diverse munten, zilver + nikkel. Onder andere: Australië, Europa (Bulgarije) etc... Afmeting: ø 2,5 - 3,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2717

6 Munten 'Joodse Staat'.

Startprijs 40 EUR

Zes munten Joodse Staat, 70-er jaren. Afmeting: ø 2,5 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2718

8 Munten

Startprijs 50 EUR

Acht diverse oude munten. 20e Eeuw. Onder andere: Korowa, Pesos, Peago. Afmeting: ø 2 - 4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2719

6 Munten België

Startprijs 50 EUR

Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2720

6 Munten, divers.

Startprijs 40 EUR

Lot diverse munten. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Tunesië, Litouwen, Malta etc. Afmeting: ø 2,7 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2721

4 Spaanse munten Franco

Startprijs 40 EUR

Vier oude Spaanse munten, Franco. 20e Eeuw. 100 Peseta's, 1966. Afmeting: ø 3,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2722

6 Munten, divers.

Startprijs 45 EUR

Zes diverse munten, Europa. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 2,5 - 3,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2723

Sigaretten WO II + geld

Resultaat: 30 EUR

Drie pakjes sigaretten WO II en oud Hollands papiergeld. Cigarettes Medium (goed), Wayy Cut Tobacco (goed), Gold Flake Cigarettes (goed). Verder: 25 Gulden 1949 (vlekken), 1 Gulden 1949 (vlekken), 3x ...


Kavel: 2724

Munten in messing kistje.

Startprijs 50 EUR

Lot diverse Hollandse guldens, rijksdaalders en herdenkingsmunten in messing geldkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2725

Lot divers (enveloppen/poststukken)

Resultaat: 15 EUR

Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.