Groot antiek Chinees ivoren snijstuk op houtgesneden basement. 'Bosgezicht met vele huisjes en figuren'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 6 x 16 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve va...
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek verguld bronzen Chinees 'Fabeldier'. Gemerkt. Afmeting: 7,3 x 8,5 x 4,2 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren beeldengroep met rondom zes figuren verwerkt. Gesigneerd. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Zeer grote antieke gesigneerde ivoren Geisha met bloemen (Japan). Afmeting: 57,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl bronzen tafellampen met engelen en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 26 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.
50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuws Franse boulle likeurkelder met vier karaffen en dertien originele glazen. Circa: 1870. Gegraveerd + goud decor. Kleine beschadigingen. Afmeting: 28 x 34 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Grote oude metalen figurenstalamp in Art Nouveau-stijl met bloembak. 20e Eeuw. Lamp is 6-lichts met originele polychromie. Eén glazen kelk gelijmd. Afmeting: 164 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Duitse eikenhouten gestoken 'Luster Mänchen' lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.