Grote messing Art Deco-stijl lectuurbak met verlichting 'Couranten'. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 105 x 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek lepelrek met gedateerde lepels, anno 1625 en anno 1615. Smeedijzer met graveringen en koper. Afmeting: 73 x 7 x 60 cm. In goede staat.
.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Vergulde messing kerkelijke kaarsen-kroon, zes lichts. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee antieke visbestekken. Eén maal 12-delig (ivoor imitatie). Eén maal 14-delig (ivoor imitatie). Afmeting: 23 - 34 cm. In goede staat.
Groot lot linnen in balen. Afmeting circa: 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Zes diverse antieke gewichten sets. Twee maal Renaissance-stijl sluitgewichten set. Eén maal stapelgewichten set, circa 1900. Eén maal koperen gewichten set, circa 1900. Twee maal antieke messing gewi...
Antieke geëlectrificeerde majolica petroleumlamp met wit porseleinen kap. Afmeting: ø 20 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke messing plated wijnfles-onderzetters. Circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H. 154 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Lot grote oude Nantilus oceaan schelpen. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 33 x 50 cm. In goede staat.
Drie stuks 'Tiffany-stijl' tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afmeting. 50x44 cm. ø. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten naaidoos met geheime lade, spiegel, vakverdeling, streeksierraad en antiek verguld schaartje. Eén lijst bij speldenkussen mist. Afmeting: 14 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke wafelijzers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 46 - 47 cm. In goede staat.
Groot lot antiek tin, 18e-19e eeuw. Lot bevat ondermeer; Po, beddepan, set lepels, vele losse lepels, kruiken, bekers, houder, dekseldoos, vetspuiten (diverse stempels). Afmeting: 8 - 33 cm. In goede ...
3 Oude schildersezels. Een grenenhouten. Afmeting: 158 x 46 x 50 cm. Twee maal tafelmodel, beukenhout. Afmeting: 78 x 30 x 35 cm. en 38 x 42 x 35 cm.In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme boekenpers. Circa: 1880. Afmeting: 28 x 37 x 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse figuren achter glas in oude lijsten. 'Twee kindjes met heilig kruis'. Meerschuim of bisquit porselein. Afmeting: 18 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Lot oude en antieke tabakspijpen. Onder andere: Drie porseleinen pijpen, imkerpijp etc. Afmeting: circa 16 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen hallamp, acht lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 70 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood 'vlinderlamp'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws vergulde bronzen haardstukken in Roccoco-stijl. Afmeting: 47 x 147 x 13 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met gedraaide stijlen. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 44 x 38 cm ø. In goede staat.
Grote oude fijn gegraveerde Peruaanse calebas met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Antieke olielamp-voet, geëlectrificeerd. In Amphora Empire-stijl. Circa 1900. Schroefdraad voet zit los. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote brons gegoten piece de milieu. Vrouw op nautilus schelp draagt schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot Frans antiek grafstuk/bloemstuk. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 107 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Duits Jugendstil tegeltableau in eikenhouten lijst. Met voorstelling van zwaan met lelies. Afmeting: 94 x 34 cm. In goede staat.
Oude bewerkte Chinese bronzen wierrookbrander met Foo hond, olifantkoppen + graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse messing Neo-gotische kaarskandelaar met Franse lelies. Kandelaar is in hoogte verstelbaar. Afmeting: 46 x 55 x 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen rokkandelaar in gotische stijl, maar 19e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlampen. Circa 1900. Eén glazen kap is kapot. Afmeting: 41 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.
Groot Russisch handbeschilderd ei. Maria met kindje Jezus en gouddecor op bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 34 cm ø. In goede staat.
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, 'Mbala' Congo. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten schildersezel in Roccoco-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Oude Deense 'Jydsk' telefoon van zwart metaal met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In zeer goede staat.
Glazen bol met achterglas lithografieën, op messing voet. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse glazen stolpen met porseleinen vazen en kunstbloemen. Afmeting: 38 x 15 cm ø. In goede originele staat.
Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 76 cm. In goede staat.