34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Drie wafelijzers 2356
Drie wafelijzers

80 EUR

Kavel diverse vormen 2353
Kavel diverse vormen

50 EUR

Botaniseertrommel 2352
Botaniseertrommel

60 EUR

3 Wandelstokken 2348
3 Wandelstokken

25 EUR

Messing kantelspiegel 2337
Messing kantelspiegel

35 EUR

Art Deco lampje 2326
Art Deco lampje

70 EUR

2 Thangka's 2321
2 Thangka's

25 EUR

Naaidoos + accessoires, 19e eeuw. 2310
Naaidoos + accessoires, 19e eeuw.

80 EUR

Theekistje, 19e eeuw. 2309
Theekistje, 19e eeuw.

60 EUR

Bronzen putti lamp 2306
Bronzen putti lamp

80 EUR

Bronzen vijzel+bel+triptychon. 2303
Bronzen vijzel+bel+triptychon.

30 EUR

Grote messing kandelaar. 2293
Grote messing kandelaar.

60 EUR

Stel vergulde kandelaars. 2292
Stel vergulde kandelaars.

30 EUR

Bisquit beeld in ovale lijst. 2280
Bisquit beeld in ovale lijst.

30 EUR

Niemeijers+Menkenthal blik 2277
Niemeijers+Menkenthal blik

45 EUR

3 xTiffany stijl lampen 2267
3 xTiffany stijl lampen

80 EUR

Gestoken wandkistje 2262
Gestoken wandkistje
Startprijs 80 EUR
Banjo barometer. 2248
Banjo barometer.

70 EUR

9 x Natuurstenen + marmeren ballen. 2247
9 x Natuurstenen + marmeren ballen.

40 EUR

Lampenvoet. 2243
Lampenvoet.

70 EUR

2 x Glazen stolp met bloemstuk. 2237
2 x Glazen stolp met bloemstuk.

60 EUR

Deense telefoon. 2229
Deense telefoon.

60 EUR

3 Delen ivoor. 2216
3 Delen ivoor.
Startprijs 125 EUR
3 Netsukes, 19e eeuw. 2215
3 Netsukes, 19e eeuw.
Startprijs 180 EUR