Grote staande lamp met bronzen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 43 cm ø. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse bronzen en vergulde empire kaarskandelaren op marmeren basement. Voorstellende een Egyptische vrouw met kruik. Afmeting H. 24 cm. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist. Origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot. Verder in goede staat. Afmeting: 43 x 85 x 47cm. In goede staat.
Italiaanse/Venetiaanse houtgestoken moor in polychromie op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.150 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Oosterse olielamp met zegelstempel. Afmeting: 10 x 11,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse uitklapbare oldtimer-koffer. Firma J. Hentholt-Amsterdam. Afmeting: 46 x 47 x 90 cm. In goede staat.
Groot kavel met silverplated bestaande uit o.a. een kletum bestek, bonbonmandje, bekers, vaasjes, eierdoppen, theekan, borden en kandelaren.
Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.
Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten stick-barometer. 20e Eeuw. Gesigneerd J. Blatt Brighton. Afmeting: L.98 cm. In goede staat.
Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afmeting. 50x44 cm. ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen twee-lichts kaarskandelaren met Zeus, God van de bliksem (verstelbaar). Circa: 1900. Afmeting: H.50 cm. In goede staat.
Grote fontein-kikker. Bronskleurig gepatineerd. Betongegoten. Afmeting: 27 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten naaidoos met geheime lade, spiegel, vakverdeling, streeksierraad en antiek verguld schaartje. Eén lijst bij speldenkussen mist. Afmeting: 14 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Franse boulle likeurkelder, 19e eeuw. Met vier karaffen en acht glaasjes (twee breuk). Circa: 1870. (kleine restauraties noodzakelijk). Afmeting: 23 x 31 x 22 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Louis Seize dekseldoos met glas en vergulde messing monturen. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse bronzen hang-olielamp voor zever lonten. Afmeting: 25 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee antieke glazen plafondlampen. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm - ø 27 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten met messing postkantoor-weegschaal. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Oude vergulde aansteker. 'Flaminaire Made in France plaque d'or'. 20e Eeuw. Afmeting: 6,3 x 3 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse figuren achter glas in oude lijsten. 'Twee kindjes met heilig kruis'. Meerschuim of bisquit porselein. Afmeting: 18 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Lot met o.a. plated, bestaande uit een tafelstoffer en blik, een kinderbeker, bonbonmandje, presenteerschaal, vaasje en diverse bestekdelen.
Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.
Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boeddha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30 x 20 cm en 38 x 18 cm. In goede staat
Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Grote 19e eeuws eikenhout gestoken zuil/piedestal met rondom vrouwen in klederdracht. Te gebruiken als kaarskandelaar. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.
Gegraveerde messing reis-inktset in lederen beklederhouder met patent. Set bestaat uit: Inktpot, roller, vulpenhouder, zandhouder, borsteltje. Afmeting: 6 x 13,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. En gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve glazen windlichten met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Engelse grote kwikbarometer 'Admiral Fitzroys Barometer', met messing cijferplaat en bewerkt met teksten et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L.105 cm. In goede staat.
Zware oude messing kapspiegel in Roccoco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 44 x 10 cm. In goede staat.