Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Drie oude Chinese benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 9,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Japans cloissone trekpotje met paradijsvogel en vlinder decor. Dekseltopje niet origineel. Afmeting: 8 x 13 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee Afrikaanse gebeeldhouwde benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Oude bewerkte Chinese bronzen wierrookbrander met Foo hond, olifantkoppen + graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke vaasjes, antiek bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. Afmeting 6,5 x 7 en 9 x 7 cm. In goede staat
Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Antieke historisme sierschaal met putti en kristallen schaal (compositie metaal). Circa: 1880. Bevestiging schaal kristal beschadigd. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Zware antieke messing historisme kaarskandelaar, circa 1880. Monogram B.D. 652. Afmeting 27 x 16 cm ø. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Duits antiek Jugendstil W.M.F.plated wandbord met lyra spelende vrouw. Circa 1900. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl messing handspiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Duits Jugendstil tegeltableau in eikenhouten lijst. Met voorstelling van zwaan met lelies. Afmeting: 94 x 34 cm. In goede staat.
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...
Grote Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl wandkapstok met bijbelse tegels, gezichten en ranken. Afmeting: 50 x 125 x 18 cm. In goede staat.
Oude Japanse been gesneden Quan Yin met gravering + draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance houtgestoken parapluhouder met messing lekbak en Hollandse wandtegel. Met o.a. een bruine paraplu met zilveren greep versierd met bloemdecor: gegraveer...
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke messing barometer in de vorm van gotische handbel. Circa: 1900. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur. China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Historisme gietijzeren bloemtafel met marmeren blad. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws grote smeedijzeren buitenlantaarn, afkomstig van een slot/kasteel. Eén bovendeurtje doorgeroest, verder in goede staat. Afmeting: 110 x 43 x 27 cm. In goede staat.
Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Antiek messing met kristal karaffenset met wijnrank en mailskolf op deksels. Circa: 1890. Afmeting: 17 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Vroege Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos met trompet spelende engel, florale decors en spreuken. In deze doos: Drie antieke klederdracht knipmutsen met brocaat. Ca. 1800. Afmeting: 22 x 4...
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.