Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.
Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat
Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Oude vergulde aansteker. 'Flaminaire Made in France plaque d'or'. 20e Eeuw. Afmeting: 6,3 x 3 x 1,5 cm. In goede staat.
Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.
Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)
Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...
Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19 x 17 x 12 cm ø.In goede staat
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén tempelleeuw. Eén man met fluit. Eén lachende dikke Chinees. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27 x ø 25 cm. en 17,5 x ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws roodkoperen beddepan met originele steel en tulp-gravering. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen plafondlampen. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm - ø 27 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
Vier maal antiek ijzerwerk. 18e - 19e Eeuw. Eén mijnlamp (geëlectrificeerd), één wandslag pin, vier tangen. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Grappige benen figuur met van blad gemaakte rok. 20e Eeuw. Afmeting: L.21 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Oude Oosterse bewerkte bronzen wolhouder aan ketting met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee sets oude messing kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing schaal met Renaissance-decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.
Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.
Oude gegraveerde Indonesische bronzen vaas met Wayang figuren en florale decors. 'Hewetson & Milner London'. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten stick-barometer. 20e Eeuw. Gesigneerd J. Blatt Brighton. Afmeting: L.98 cm. In goede staat.
Lot met o.a. plated, bestaande uit een tafelstoffer en blik, een kinderbeker, bonbonmandje, presenteerschaal, vaasje en diverse bestekdelen.
Interessant antiquarisch Hollands schriftstuk, anno 1695. Dulcis hospes Animé. Handgeschreven en getekend. Afmeting: 20,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans cloissone trekpotje met paradijsvogel en vlinder decor. Dekseltopje niet origineel. Afmeting: 8 x 13 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.
Lot van vijf plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Koperen aker, 18e eeuw. Aker op bolpoten, koper genageld (één bolpootje mist). Afmeting: 32 x 42 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Roccoco-stijl boudoir spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: 37 x 13 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Engelse porseleinen schenkkan met tropische figuren decor onder palmen. Met tinnen deksel. 'T.J.B.J. Mayers Dale Hale pottery'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Eén maal mahoniehouten wandhouder. Eén maal gemerkte Japanse of Chinese beker met draken decor. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Douwe Egberts koffiemolen. Circa: 1910. Afmeting: 28 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen warmhoudrechaud. 7 x 47 x 33 cm. In goede staat.
Oude miniatuur in benen lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Antieke tafellamp. Circa: 1920. 'Jongen op klompen'. (fitting gemoderniseerd). Compositie metaal. Afmeting: 22 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren in Roccoco-stijl. Gemerkt geschutzt B.H.S. Afmeting: H.18 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.
Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.
Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.
Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theestoof met messing ketel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Japanse cloisonne vazen met florale decors. Twee maal beschadigingen. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese benen figuren. 20e Eeuw. Drie maal netsuke figuren. Eén maal ratje. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren stempel met Foohond. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 4,4 x 3,1 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.