Oude Engelse mahoniehouten stick-barometer. 20e Eeuw. Gesigneerd J. Blatt Brighton. Afmeting: L.98 cm. In goede staat.
Koperen aker, 18e eeuw. Aker op bolpoten, koper genageld (één bolpootje mist). Afmeting: 32 x 42 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Roccoco-stijl boudoir spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: 37 x 13 x 3 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Eén maal mahoniehouten wandhouder. Eén maal gemerkte Japanse of Chinese beker met draken decor. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen warmhoudrechaud. 7 x 47 x 33 cm. In goede staat.
Oude miniatuur in benen lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.