Koperen aker, 18e eeuw. Aker op bolpoten, koper genageld (één bolpootje mist). Afmeting: 32 x 42 cm ø. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonne met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Neo-gotische kaarskandelaar met Franse lelies. Kandelaar is in hoogte verstelbaar. Afmeting: 46 x 55 x 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Barok wandkandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 42 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Duits antiek Jugendstil W.M.F.plated wandbord met lyra spelende vrouw. Circa 1900. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.