Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...
50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.
Glazen bol met achterglas lithografieën, op messing voet. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Gegraveerde messing reis-inktset in lederen beklederhouder met patent. Set bestaat uit: Inktpot, roller, vulpenhouder, zandhouder, borsteltje. Afmeting: 6 x 13,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Groot kavel met silverplated bestaande uit o.a. een kletum bestek, bonbonmandje, bekers, vaasjes, eierdoppen, theekan, borden en kandelaren.
Antieke bronzen Oosterse olielamp met zegelstempel. Afmeting: 10 x 11,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken wandbarometer met Hollandse aanduiding (Jachtbarometer). Circa: 1920. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Groot lot linnen in balen. Afmeting circa: 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude mahoniehouten schildersezel in Roccoco-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme boekenpers. Circa: 1880. Afmeting: 28 x 37 x 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek lepelrek met gedateerde lepels, anno 1625 en anno 1615. Smeedijzer met graveringen en koper. Afmeting: 73 x 7 x 60 cm. In goede staat.
.
Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. Peper en zout en één maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Drie antieke wafelijzers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 46 - 47 cm. In goede staat.
Kavel met divers antiek houtwerk. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit o.a.: Puddingvormen etc. Barok houten voorwerpen, lepels, schalen. Afmeting: circa 12 - 56 cm.
Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Zware oude messing kapspiegel in Roccoco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 44 x 10 cm. In goede staat.
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boeddha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30 x 20 cm en 38 x 18 cm. In goede staat
19e Eeuws mahoniehouten naaidoos met geheime lade, spiegel, vakverdeling, streeksierraad en antiek verguld schaartje. Eén lijst bij speldenkussen mist. Afmeting: 14 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afmeting. 50x44 cm. ø. In goede staat.
Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws bisquit porseleinen figuur in ovale lijst met bol glas. Afmeting: 43 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie stuks 'Tiffany-stijl' tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.
Antieke olielamp-voet, geëlectrificeerd. In Amphora Empire-stijl. Circa 1900. Schroefdraad voet zit los. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse glazen stolpen met porseleinen vazen en kunstbloemen. Afmeting: 38 x 15 cm ø. In goede originele staat.
Oude Deense 'Jydsk' telefoon van zwart metaal met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In zeer goede staat.
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Drie antieke ivoren Japanse netsuke's. Circa: 1900. Eén maal man met fruitmand. Eén maal boeddha. Eén maal man met gereedschap. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.