50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...
Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Franse boulle likeurkelder met vier karaffen en dertien originele glazen. Circa: 1870. Gegraveerd + goud decor. Kleine beschadigingen. Afmeting: 28 x 34 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Chinees ivoren snijstuk op houtgesneden basement. 'Bosgezicht met vele huisjes en figuren'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 6 x 16 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve va...
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Grote oude metalen figurenstalamp in Art Nouveau-stijl met bloembak. 20e Eeuw. Lamp is 6-lichts met originele polychromie. Eén glazen kelk gelijmd. Afmeting: 164 x 45 cm ø. In goede staat.
Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws grote smeedijzeren buitenlantaarn, afkomstig van een slot/kasteel. Eén bovendeurtje doorgeroest, verder in goede staat. Afmeting: 110 x 43 x 27 cm. In goede staat.
Antieke messing barometer in de vorm van gotische handbel. Circa: 1900. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.
Vroege Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos met trompet spelende engel, florale decors en spreuken. In deze doos: Drie antieke klederdracht knipmutsen met brocaat. Ca. 1800. Afmeting: 22 x 4...
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws tin. Eén grote kraantjeskan en twee ketels. Afmeting circa: 26 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Neo-Renaissance gietijzeren haardset met twee vuurbokken en voorscherm. En vier-delige haardset met figuren. Afmeting: 32 - 107 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Grote Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl wandkapstok met bijbelse tegels, gezichten en ranken. Afmeting: 50 x 125 x 18 cm. In goede staat.
Zeer grote oude plated bronzen 7-lichts kaarskandelaar met putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance houtgestoken parapluhouder met messing lekbak en Hollandse wandtegel. Met o.a. een bruine paraplu met zilveren greep versierd met bloemdecor: gegraveer...
Twee oude Afrikaanse ivoren buste beelden. Circa 1930. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Engelse grote kwikbarometer 'Admiral Fitzroys Barometer', met messing cijferplaat en bewerkt met teksten et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L.105 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen gemerkte wierrookpot met koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren Indische olifanten met menner op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 8 x 9 x 4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Drie delen oud/antiek ivoor. Eén maal chinese figuur met rijst-aren (basement mist). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Indische olifant, circa 1930-1950. Eén maal Afrikaanse figuur. Midden 20e eeuw. Afm...
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Twee grote 18e eeuwse messing 2-lichts en 3-lichts wandblakers met graveringen. Afmeting: 15 x 32 cm ø en 18 x 35 cm ø. In goede staat.
Zeven originele Furst Pless messing jachthoorns omgebouwd tot wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.
Messing met rood koperen samovaar. 19e Eeuw. Met benen grepen en porseleinen knop. Louis Seize-stijl. Afmeting: 43 cm. In goede staat.