Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eikenhouten theekastje 4133
Eikenhouten theekastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Mahonie Biedermeijer stoelen 4157
4x Mahonie Biedermeijer stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Secretaire 4163
Secretaire

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Worpsweder stoelen 4203
2 Worpsweder stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse Barok wandvitrinekast 4214
Duitse Barok wandvitrinekast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist. 4220
Eiken dekenkist.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken tafel met wangen 4126
Eiken tafel met wangen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Buffetkast (Kersen) 4167
Buffetkast (Kersen)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees kamerscherm. 4181
Chinees kamerscherm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schaaktafeltje met muziek 4235
Schaaktafeltje met muziek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bloemtafeltje 4257
Bloemtafeltje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Nachtkastjes 4116
2 Nachtkastjes

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Front dekenkist, 'Finkentruhe'. 4086
Front dekenkist, 'Finkentruhe'.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke commode 4110
Antieke commode

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pathefoon 4170
Pathefoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wandkastje, 18e eeuw. 4172
Wandkastje, 18e eeuw.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Archiefkastje 4174
Archiefkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vitrinekastje,Teakhout. 4204
Vitrinekastje,Teakhout.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken theekastje met geslepen glas. 4218
Eiken theekastje met geslepen glas.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mahoniehouten voltaire 4134
Mahoniehouten voltaire

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mahonie klaptafel met laden 4189
Mahonie klaptafel met laden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Barok tafeltje, 18e eeuw. 4206
Barok tafeltje, 18e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 stoelen en tafel 4212
2 stoelen en tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Beschilderde miniset. 4244
Beschilderde miniset.

Resultaat:

70 EUR