Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chippendale vitrinekast, Mahonie. 4031
Chippendale vitrinekast, Mahonie.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese hocker 4034
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4035
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

500 EUR

Pronk kastje, ca. 1880. 4036
Pronk kastje, ca. 1880.
Startprijs 300 EUR
Chest on chest 4038
Chest on chest
Startprijs 950 EUR
Eikenhouten Hollands kabinet 4039
Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4040
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Gründer buffet 4041
Gründer buffet
Startprijs 300 EUR
Eiken secretaire 4042
Eiken secretaire
Startprijs 300 EUR
Notenhouten pronkkastje. 4043
Notenhouten pronkkastje.
Startprijs 300 EUR
Hollandse Barok commode 4044
Hollandse Barok commode
Startprijs 800 EUR
Bureau, mahonie (dubbel gebogen) 4045
Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 700 EUR
Mahonie kabinet 4046
Mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR
Dekenkist 4049
Dekenkist
Startprijs 500 EUR
Open bonheur, Wortelnoten 4050
Open bonheur, Wortelnoten
Startprijs 500 EUR
Wandtafel, 18e eeuw 4051
Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wortelnoten davenport (Captainsdesk) 4052
Wortelnoten davenport (Captainsdesk)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken vitrinekast 4053
Eiken vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Sofa combinatie 4055
Sofa combinatie
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Mahonie rolbureau 4059
Mahonie rolbureau

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Eiken ladenkast, Louis Seize 4060
Eiken ladenkast, Louis Seize

Resultaat:

250 EUR

4-Laden commode 4061
4-Laden commode
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2-Deurs kast, eiken. 4062
2-Deurs kast, eiken.

Resultaat:

350 EUR

Grunder bank met 2 stoelen 4064
Grunder bank met 2 stoelen
Startprijs 300 EUR