Antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas en parelrand. Kastje heeft afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 77 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met goede stoffering. Circa: 1870. Afmeting: 87 x 53 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire met benen beslag, compleet met sleutels. Circa 1860. Afmeting: 153 x 101 x 45 cm. In zeer goede staat.
Twee antiek houtgestoken eiken Duitse 'Worpsweder' armleunstoelen met biezen zitting. Circa 1900. Afmeting: 129 x 60 x 78 cm. In goede staat.
Duitse Barok wandvitrinekast met getorste halve zuilen en kapitellen. 18e Eeuw. Afmeting: 118 x 172 x 43 cm. In goede staat.
Kleine 17e eeuwse Renaissance eikenhouten dekenkist met slede poten en origineel ijzeren beslag. Slot mist, verder in goede staat. Deksel mogelijk later. Afmeting: 54 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse tafel met getorste, onderling verbonden poten en twee verlengbladen (oren). Circa 1900. Afmeting: 76 x 110 x 68 cm. 76 x 180 x 68 cm. In goede staat.
Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees lakwerk kamerscherm met goud decor en waterpartij met watervogels. 20e Eeuw. Afmeting: 184 x 160 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine ingelegde schaak-speeltafel met speeldoos en schaakstukken. 'Premilex Switzerland'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.
Twee antieke Jugendstil mahoniehouten nachtkastjes. Circa 1920. Afmeting: 76 x 43 x 38 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse ingelegde dekenkist. Front anno 1815 van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 129 x 56 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse, laat Biedermeier, essenhouten commode. Circa 1860. Gerestaureerd, met origineel beslag etc. Afmeting: 86 x 92 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuws eikenhouten wandkast voor borden 'Teller regal'. Afmeting: 80 x 32 x 107 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.
Teakhouten vitrinekastje met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten voltaire/armleunstoel met blauwe velours stoffering en koper nagels. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 86 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten klaptafel met twee lades en etage. (lichtschade). Afmeting: 77 x 52 x 48 cm. en 77 x 97 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten Barok tafeltje met 19e eeuws blad. Afmeting: 80 x 71 x 87 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Vier-delige met bloemen beschilderde mini-set met goud decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek. Gemaakt van gotische boekpanelen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: 151 x 53 x 21 cm. In goede staat.
Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Oude Hollandse wortelnoten wandvitrine in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 65 x 19 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat
Messing twee-persoons bed . Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. In goede staat.
Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse brons-kleurige stucwerk wandspiegel. Afmeting: 70 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat
Antiek mahoniehouten Roccoco-stijl spiegel met rocaille. Circa: 1900. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten vier-ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. Afmeting 82 x 51 x 88cm. In goede staat
Antiek eikenhouten gestoken kapstok met mooie kwaliteit snijwerk gezichten. Originele messing haken los erbij. Circa 1880. Afmeting: 112 x 36 x 21 cm. In goede staat.
Duits antiek Louis Philippe bijzettafeltje met berkenhouten blad. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met twaalf (diverse) wandtegels. Circa: 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 57 x 55 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat
Antiek Hollands kopergeslagen 19e eeuwse wandspiegel. In goede originele staat. Afmeting: 75 x 41 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode. Circa: 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd. Afmeting 81 x 102 x 49cm. In goede staat
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat
Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat
Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat
19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat