Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Verdeelschaal 6323
4x Verdeelschaal

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
5 Fürstenberg beelden 6459
5 Fürstenberg beelden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
KPM tafelstuk. 6066
KPM tafelstuk.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4-Pas tableau, 'Vogelkooi'. 6174
4-Pas tableau, 'Vogelkooi'.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
5 Zeldzame eierschaalkommen 6190
5 Zeldzame eierschaalkommen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
9 Delen Chinees jade. 6334
9 Delen Chinees jade.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
7 Delen Chinees Jade. 6335
7 Delen Chinees Jade.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Keramieken figuur 6109
Keramieken figuur

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
4x Stapeldoos 6089
4x Stapeldoos

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6x Chinees dekselpotje. 6093
6x Chinees dekselpotje.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4 x Chinees porselein. 6481
4 x Chinees porselein.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
20 Tegels 6171
20 Tegels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Aardewerken potten 6176
3 Aardewerken potten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Majolica siervaas. 6204
Majolica siervaas.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Stapeldoos 6306
4x Stapeldoos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Fürstenberg beelden 6408
4 Fürstenberg beelden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
7x Chinese blauwe theepotjes 6095
7x Chinese blauwe theepotjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x 'Schierholz' tafelstukken 6112
2x 'Schierholz' tafelstukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Imari dekselvaas (8-kantig) 6156
Grote Imari dekselvaas (8-kantig)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Bierpullen, 18e-19e eeuw 6271
3 Bierpullen, 18e-19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas, geel, 19e eeuw 6309
Chinese vaas, geel, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Baardmankruik, 17e eeuw. 6330
Baardmankruik, 17e eeuw.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Fürstenberg servies. 6405
Fürstenberg servies.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek servies. 6406
Antiek servies.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Fürstenberg beelden 6412
4 Fürstenberg beelden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Fürstenberg beelden 6458
4 Fürstenberg beelden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bak met antieke deksels. 6498
Bak met antieke deksels.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 x Chinese kopjes, wit. 6504
4 x Chinese kopjes, wit.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Yixing theepot. 6508
Yixing theepot.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Italiaanse 'Fayence' sierschotel. 6023
Italiaanse 'Fayence' sierschotel.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 x Trekpot + 3x stapeldoos 6090
2 x Trekpot + 3x stapeldoos

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Meissen bonbonniere. 6115
Meissen bonbonniere.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Delen Chinees porselein 6196
3 Delen Chinees porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Dekselvazen, 'Porseleyne Fles' 6233
2 Dekselvazen, 'Porseleyne Fles'

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Theeservies + spoelkom 6261
Theeservies + spoelkom

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bierpul, 18e eeuw 6273
Bierpul, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bierpul, 18e eeuw 6274
Bierpul, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Duitse bierpullen, 18e eeuw 6275
3 Duitse bierpullen, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Yixing theepot. 6507
Yixing theepot.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
5x Keramieken vazen 6593
5x Keramieken vazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Chinese olielamp. 6047
3x Chinese olielamp.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
4 Aardewerken potten 6177
4 Aardewerken potten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Delftse borden 6343
2 Delftse borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Imari vazen. 6232
2 Imari vazen.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6098
2 Chinese vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
24 x Wandtegels 6170
24 x Wandtegels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Reservisten bierkruik 6263
Reservisten bierkruik

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Fürstenberg figuur. 6367
Fürstenberg figuur.

Resultaat:

120 EUR