Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese vaas.
Startprijs 1.000 EUR

Twee antiek Chinees vierkante porseleinen siervazen met groene glazuur. Vazen zijn opgewerkt met florale decor en medaillon. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 8,7 x 8,7 cm. In goede staat...

2 Grote KPM vazen.
Resultaat: 200 EUR

Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.

6 Meissen kop & schotels
Resultaat: 225 EUR

Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.

KPM vaas
Startprijs 200 EUR

Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.

K.P.M. paard, Handbeschilderd.
Startprijs 150 EUR

Duits K.P.M. porseleinen handbeschilderd paard. 20e Eeuw. Gesigneerd. Eén voorbeen gelijmd. Afmeting: 21 x 21 x 8 cm. In redelijke staat.

KPM hengselvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen ampfora vaas met handgeschilderde florale, goud en phenixen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Meissen figurengroep.
Resultaat: 450 EUR

Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...

KPM, 'Tete a Tete' servies.
Startprijs 500 EUR

Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.

Meissen figuur, groot.
Resultaat: 330 EUR

Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dante E. Hähnel'. 20e Eeuw. Bakfout bij arm. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Sitzendorf figuur, groot.
Startprijs 120 EUR

Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

2 'Furstenberg' dekselvazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote handbeschilderde 'Furstenberg' porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.

Grote Weense vaas
Startprijs 300 EUR

Grote Weense porseleinen deksel ampfora vaas met handgeschilderde florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 18 cm ø. In goede staat.

Rosenthal servies, handbeschilderd.
Startprijs 500 EUR

Uitgebreid Duits handbeschilderd Rosenthal porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x koffiepot, 1x theepot, 12x kop en schotels, 2x suikerpot, 2x melkkan, 1x taartschaal, 1x koekjesschaal, 12x ...

Porseleinen beeldengroep, danseressen
Resultaat: 350 EUR

Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.

5 Grote porseleinen beelden.
Startprijs 250 EUR

Vijf antieke Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Circa: 1900. Eén dame met bloemenmand, één bloem kapot in hand. Eén man met bloempot, goed. Eén man met fluit, goed. Eén dame met bloem in hand, t...

Groot wit porseleinen pronkstuk
Resultaat: 320 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm

KPM tafelstuk.
Resultaat: 180 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M.' porseleinen tafelstuk, met blauw en goud decor. 'Handbemalt A.H.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Furstenberg tablet.
Startprijs 150 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein tablet. 'Handgemalt Svetlana Strorogenko'. Naar Peter Paul Rubens. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

Fürstenberg tablet
Startprijs 150 EUR

Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.

Rosenthal tablet
Startprijs 100 EUR

Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.

Fürstenberg tablet
Startprijs 150 EUR

Groot handbeschilderd Duits 'Fürstenberg' porseleinen tablet met goud decor. Door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Afmeting: 32,7 cm ø. In goede staat.

7 Meissen borden
Startprijs 200 EUR

Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

Servies Nymphenburg
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits handbeschilderd 'Nymphenburg' porseleinen koffieservies met florale en goud decor. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiepot, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, zes gebaksborden. Minimale ...

Poppenservies 'Meissen'.
Resultaat: 280 EUR

Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.