Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
19e Eeuws bajonet (buiten model), met zaag lemet en messing heft. Nr. 15. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke houtgesneden Oosterse kruithoorn met figuren decor en messing stop. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Antieke lichtkogel seinpistool.'160669'. Eerste helft 20e eeuw. W.O. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met gegraveerd lemet. Hartsvanger heeft een messing met hoornen heft en origineel lederen schede. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs Deiana (4,5 mm.) luchtdruk geweer. Model 20. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antiek kort messing zwaard met leeuwenkop en kroon. In origineel lederen schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
WO II lichtkogel seinpistool. 1943. 'U.S. Property Pistol pyrotechnic M-8'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Oosters vuursteenpistool (15 mm.) met parelmoer, been en koper-inleg. 19e Eeuw. Originele patina. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek Japanse dolk met messing en origineel gestoffeerde bewerkte grip. In lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren seinpistool 'WA 180480'. Circa 1930. Originele patina. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws ijzeren sabel met houten heft (iets wormbeval). Originele patina. Afmeting: 77 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Landmacht legerhelm zonder binnenhelm. 1916. Afmeting: 17 x 29 x 23,5 cm. In goede staat.
Klein antiek pistool. Gemerkt 'E.L.G' en 'R' met kroon. Monogram 'H.S'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek kogelgeweer (22 mm.), randvuur. Circa 1800. Metaal gereiningd. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Antiek seinpistool. Model 1917. Nr.: 14365. Vermoedelijk Engeland. Originele patina. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Zeven delen oude/antieke Oosterse steekwapens en twee kruitflessen. Hout/messing + (ver)zilverd ? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en leder met messing schede. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.