19e Eeuws bajonet (buiten model), met zaag lemet en messing heft. Nr. 15. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.
Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke houtgesneden Oosterse kruithoorn met figuren decor en messing stop. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met gegraveerd lemet. Hartsvanger heeft een messing met hoornen heft en origineel lederen schede. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke lichtkogel seinpistool.'160669'. Eerste helft 20e eeuw. W.O. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs Deiana (4,5 mm.) luchtdruk geweer. Model 20. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
WO II lichtkogel seinpistool. 1943. 'U.S. Property Pistol pyrotechnic M-8'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek kort messing zwaard met leeuwenkop en kroon. In origineel lederen schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Antiek Oosters vuursteenpistool (15 mm.) met parelmoer, been en koper-inleg. 19e Eeuw. Originele patina. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Landmacht legerhelm zonder binnenhelm. 1916. Afmeting: 17 x 29 x 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws ijzeren sabel met houten heft (iets wormbeval). Originele patina. Afmeting: 77 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek ijzeren seinpistool 'WA 180480'. Circa 1930. Originele patina. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Japanse dolk met messing en origineel gestoffeerde bewerkte grip. In lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Antiek ijzeren seinpistool, Nr.: 110880. Circa 1920. Vermoedelijk Duitsland/Oostenrijk. Originele patina. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek seinpistool. Model 1917. Nr.: 14365. Vermoedelijk Engeland. Originele patina. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antiek kogelgeweer (22 mm.), randvuur. Circa 1800. Metaal gereiningd. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Antiek samengesteld sabel uit de 19e eeuw. Delen met lederen heft en ijzer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en leder met messing schede. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zeven delen oude/antieke Oosterse steekwapens en twee kruitflessen. Hout/messing + (ver)zilverd ? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Klein antiek pistool. Gemerkt 'E.L.G' en 'R' met kroon. Monogram 'H.S'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke bajonet. Duitsland M98 met origineel lederen schede. Afmeting: 68,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oostenrijkse bajonet. Diverse nummers. In lederen schede. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
U.S. gevechts-mes met houten grip. WO II. 'Nr. U.S. M.3. PAL'. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Flobert geweer (9 mm.) 19e Eeuw. Met gravering 'E.L.G.'. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met schede. Model '1875 Weijersberg Solingen'. Sabel heeft heft bestaande uit roggehuid en ijzer. Oxydatie. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Duitse Eenheids sabel, gemaakt van ijzer met hoorn. 'Weyersberg'. Lichte oxydatie heft. Schede gaaf. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse politiesabel, plated. In origineel lederen schede. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie leeuwenkop sabel met lederen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 89,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse cavalerie-sabel. Model 1870, 'IJzerhouwer' met roggehuid grip en vernikkeld ijzer. Gebruikssporen. Afmeting: 101 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse bajonet. 'Enfield No. 4 - MKI'. WO II. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude Hollandse militaire winter overjas met drie sterrren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Hollandse militaire winter overjas. 20e Eeuw. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eenheidssabel 'Alexander Coppel - Solingen'. Met messing met hoornen heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse politiesabel met messing en roggehuid heft. In origineel lederen schede. Circa: 1850. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antiek alarm/seinpistool. Circa: 1920. Genummerd. Afmetig: 34 cm. In goede staat.
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.
Franse landmacht helm met lederen binnenhelm. Model 1927. 'Casque Adrian'. Afmeting: 30 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.