C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met oesters op tinnen schaal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - . 'Frans stadsgezicht'. Olieverf op linnen (gaatjes). Afmeting: 37 x 45 cm. In redelijke staat.
J.C. van der Heijden. 'Boerderij met sloot en kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws schilderij (haardstuk). Landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 58 cm. In goede staat.
Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Schapen in landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eind 20e eeuw. 'Eenden familie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Biedermeier herenportret verso Eduard Doernhoeffer, 1822 - 1899 Bayreuth. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
J.C. Verburgh. 20e Eeuw. 'Boeren interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - .'Landschap met dode boom'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975 Amersfoort. 'Corpus Jezus Christus'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz. 1919 - 2014. 'Twee baby portretten'. Tekening op papier. 20,5x23cm. en 23x28cm. In goede staat.
Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
A. Verweij, 1933. circa 1970. 'Hollands strand gezicht met bomschuiten en figuren'. (Egmond aan zee met de vuurtoren van Speyck ) Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.