Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, 'Oesters op tinnen schaal'.
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met oesters op tinnen schaal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startprijs 200 EUR

D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Simon Kramer, 'Frans stadsgezicht'.
Startprijs 180 EUR

Simon Kramer. 1940 - . 'Frans stadsgezicht'. Olieverf op linnen (gaatjes). Afmeting: 37 x 45 cm. In redelijke staat.

J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'.
Startprijs 120 EUR

J.C. van der Heijden. 'Boerderij met sloot en kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ivar Kampke
Resultaat: 240 EUR

Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Haardstuk, 18e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Groot 18e eeuws schilderij (haardstuk). Landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 58 cm. In goede staat.

Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startprijs 55 EUR

Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.

G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Startprijs 80 EUR

G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Willy Krake, 'Landschap met figuren'
Startprijs 75 EUR

Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

W. Raes, 'Kippen voeren'.
Startprijs 80 EUR

W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

W. Raes, 'Schapen'
Resultaat: 70 EUR

W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Schapen in landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden'
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eind 20e eeuw. 'Eenden familie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Startprijs 100 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.

C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Startprijs 100 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Duits Biedermeier herenportret'.
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Biedermeier herenportret verso Eduard Doernhoeffer, 1822 - 1899 Bayreuth. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'.
Resultaat: 50 EUR

J.C. Verburgh. 20e Eeuw. 'Boeren interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'.
Resultaat: 60 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - .'Landschap met dode boom'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.

Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch
Resultaat: 50 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975 Amersfoort. 'Corpus Jezus Christus'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startprijs 50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

2 Babyportretten
Startprijs 35 EUR

Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz. 1919 - 2014. 'Twee baby portretten'. Tekening op papier. 20,5x23cm. en 23x28cm. In goede staat.

Andries Verleur, 1905.
Startprijs 150 EUR

Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

A. Verweij, Stadsgezicht.
Resultaat: 90 EUR

A. Verweij, 1933. circa 1970. 'Hollands strand gezicht met bomschuiten en figuren'. (Egmond aan zee met de vuurtoren van Speyck ) Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

W. Poelman, stillleven
Resultaat: 50 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Russisch aquarel + lakwerk
Startprijs 60 EUR

Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.