34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

2x Gravure. 1259
2x Gravure.
Startprijs 90 EUR
2x Chinees voor-ouder portret. 1257
2x Chinees voor-ouder portret.

240 EUR

W. Bonsall, Stadsgezicht. 1256
W. Bonsall, Stadsgezicht.

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1254
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven' 1251
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven'

100 EUR

Ongesigneerd, 'Geit in stal'. 1248
Ongesigneerd, 'Geit in stal'.

40 EUR

Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'. 1245
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'.

100 EUR

Stilleven, 'Fruit'. 1242
Stilleven, 'Fruit'.
Startprijs 400 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'. 1239
Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'.
Startprijs 600 EUR
Schilderij, B.H., 'Stilleven'. 1237
Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Startprijs 20 EUR
Ongesigneerd Duitsland 1236
Ongesigneerd Duitsland
Startprijs 25 EUR
Otto Strathmann? 1234
Otto Strathmann?

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'. 1231
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Startprijs 25 EUR
J. Infantino, 'Muro'. 1228
J. Infantino, 'Muro'.
Startprijs 80 EUR
Landkaart van Utrecht. 1225
Landkaart van Utrecht.

60 EUR

Oosterse jongen 1222
Oosterse jongen
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd 1219
Ongesigneerd
Startprijs 30 EUR
R. Wendt 1216
R. Wendt

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.  1214
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1211
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 50 EUR
Hermann Bopp 1208
Hermann Bopp

30 EUR

R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'. 1205
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.

160 EUR

H. Hausmann, naïef schilderij 1202
H. Hausmann, naïef schilderij
Startprijs 200 EUR
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'. 1199
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'.
Startprijs 125 EUR
J.J.H. van Leeuwen, 1196
J.J.H. van Leeuwen,
Startprijs 300 EUR
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'. 1194
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.

90 EUR

H. Röter, 2 Aquarellen. 1191
H. Röter, 2 Aquarellen.
Startprijs 70 EUR
Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'. 1188
Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'.

40 EUR

Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'. 1185
Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'.
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1182
Ongesigneerd ca. 1900

140 EUR

Max Carlier 1179
Max Carlier
Startprijs 450 EUR
Landkaart, 17e eeuw 1176
Landkaart, 17e eeuw

60 EUR

P. Renard 1174
P. Renard
Startprijs 250 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1173
Onduidelijk gesigneerd

30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Clown 1171
Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR
Karupaa, Landschap met beek. 1168
Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR
Martin van Waning, 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. 1165
Martin van Waning, 'Duinlandschap met boerderij en figuren'.
Startprijs 240 EUR
H. Schallenberg 1162
H. Schallenberg
Startprijs 150 EUR
Gesigneerd Appel, 'Houten sculptuur'. 1159
Gesigneerd Appel, 'Houten sculptuur'.

400 EUR

Ongesigneerd, 'Landschap met bollenveld'. 1156
Ongesigneerd, 'Landschap met bollenveld'.
Startprijs 400 EUR
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'. 1154
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'.

150 EUR

Jan Schoenaker, 'Schilder met zijn naaktmodel'. 1153
Jan Schoenaker, 'Schilder met zijn naaktmodel'.

150 EUR

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'. 1151
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Startprijs 80 EUR
Icoon 1148
Icoon

160 EUR

P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal) 1145
P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal)
Startprijs 120 EUR
Ton Anconé, Giethoorn 1142
Ton Anconé, Giethoorn
Startprijs 100 EUR
Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'. 1139
Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'.
Startprijs 150 EUR
J.G. Duinster, 'Havengezicht op Rotterdam'. 1136
J.G. Duinster, 'Havengezicht op Rotterdam'.
Startprijs 200 EUR
Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'. 1133
Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'.

70 EUR

Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1131
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.
Startprijs 50 EUR
J.M. Preijer 1855 1128
J.M. Preijer 1855
Startprijs 300 EUR
Schilderij, statie uit de kerk 1125
Schilderij, statie uit de kerk
Startprijs 200 EUR
Henk Schuring, Kunstwerk. 1122
Henk Schuring, Kunstwerk.

275 EUR

Keith Haring 1119
Keith Haring

305 EUR

Henk Reerink, 'Liefdespaar' 1116
Henk Reerink, 'Liefdespaar'
Startprijs 400 EUR
T. Brunel? of Bladel 1113
T. Brunel? of Bladel
Startprijs 140 EUR
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.  1111
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.

160 EUR

Vladimir Titov, Stilleven. 1108
Vladimir Titov, Stilleven.
Startprijs 280 EUR
Dorpsplein 1105
Dorpsplein

170 EUR

Constant,  'Zelfportret' 1102
Constant, 'Zelfportret'

235 EUR

C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1099
C. Cornelisz, 'Perzikken'.
Startprijs 100 EUR
Icoon, 19e eeuw. 1096
Icoon, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'. 1093
Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'.

100 EUR

Ursula Aubri, 'Vogel op tak' 1091
Ursula Aubri, 'Vogel op tak'
Startprijs 250 EUR
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1090
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.
Startprijs 160 EUR
Modern vloerkleed, door Herman Brood. 1088
Modern vloerkleed, door Herman Brood.

500 EUR

R.E. Partridge, '3 Geisha's'. 1085
R.E. Partridge, '3 Geisha's'.

200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1082
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.
Startprijs 240 EUR
Monogram W.C.N., 'Muilezel'. 1079
Monogram W.C.N., 'Muilezel'.

475 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1076
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.
Startprijs 100 EUR
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.  1073
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.
Startprijs 450 EUR
Gerard Krol, 'Buurse beek'. 1071
Gerard Krol, 'Buurse beek'.

275 EUR

N. Steffelaar. 1070
N. Steffelaar.
Startprijs 600 EUR
A. Jacobs, 'Landschap met ossenspan'. 1068
A. Jacobs, 'Landschap met ossenspan'.

280 EUR

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'. 1065
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 500 EUR
Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'. 1062
Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.
Startprijs 600 EUR
Karel Appel, 'Abstracte compositie'. 1059
Karel Appel, 'Abstracte compositie'.

900 EUR

Herman Bogman, 'Vaas met berberis'. 1056
Herman Bogman, 'Vaas met berberis'.
Startprijs 400 EUR
A. Heyboer, 'Vier vrouwen'. 1053
A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.

250 EUR

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. 1048
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw.

225 EUR

Jan Mankes, 'Melkende boerin' 1045
Jan Mankes, 'Melkende boerin'
Startprijs 300 EUR
Modern vloerkleed, door Herman Brood. 1042

450 EUR

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'. 1039
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Startprijs 150 EUR
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'. 1036
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 500 EUR
Schilderij op rol. 1033
Schilderij op rol.
Startprijs 2.000 EUR
Van Noort, 'Strandgezicht'. 1030
Van Noort, 'Strandgezicht'.
Startprijs 450 EUR
Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'. 1028
Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'.

225 EUR

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'. 1025
Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.

300 EUR

J. van Vuuren, 'Duinachtig landschap'. 1022
J. van Vuuren, 'Duinachtig landschap'.
Startprijs 500 EUR
Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. 1019
Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.
Startprijs 1.450 EUR
Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo' 1016
Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'

1.500 EUR

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.  1013
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.

300 EUR

Stien Eelsingh, 'Melkende boer'.  1010
Stien Eelsingh, 'Melkende boer'.
Startprijs 1.300 EUR
Herman Brood, melkbus 1008
Herman Brood, melkbus

150 EUR

Jan te Wierik, Acryl. 1007
Jan te Wierik, Acryl.

950 EUR

W.F. Hulk, 'Koeien'. 1005
W.F. Hulk, 'Koeien'.

350 EUR