34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

40 EUR

W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'. 1412
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.

40 EUR

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'. 1413
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 30 EUR
J. Wouters van Trirum, 'Poezen' 1414
J. Wouters van Trirum, 'Poezen'

210 EUR

H. de Boer, 'Bosuil op stam'. . 1415
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .

35 EUR

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'. 1416
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.
Startprijs 55 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'. 1417
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.

40 EUR

Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'. 1418
Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'.

60 EUR

G. Stevens, 'Strandgezicht met strandjutters'. 1419
G. Stevens, 'Strandgezicht met strandjutters'.
Startprijs 120 EUR
Meinert W. Volkers, 'Hyacinten'. 1420
Meinert W. Volkers, 'Hyacinten'.
Startprijs 150 EUR
Meinert W. Volkers, 'Grissaille'. 1421
Meinert W. Volkers, 'Grissaille'.
Startprijs 150 EUR
Meinert W. Volkers, 'De val'. 1422
Meinert W. Volkers, 'De val'.
Startprijs 150 EUR
Meinert  W. Volkers, 'Het alziend oog'. 1423
Meinert W. Volkers, 'Het alziend oog'.
Startprijs 140 EUR
B. Zickendraht, 'Dame met rozen'. 1424
B. Zickendraht, 'Dame met rozen'.
Startprijs 350 EUR
Haber Haifa, 'Seder'. 1425
Haber Haifa, 'Seder'.

265 EUR

Edmund Caldwell, 'Ivoorhandel'. 1426
Edmund Caldwell, 'Ivoorhandel'.
Startprijs 250 EUR
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1427
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.
Startprijs 80 EUR
A. Steinlen, 'Kust La Corniche'. 1428
A. Steinlen, 'Kust La Corniche'.
Startprijs 100 EUR
A. Pawlowsky, 'Schloss Liechtenstein'. 1429
A. Pawlowsky, 'Schloss Liechtenstein'.
Startprijs 75 EUR
Hetty Broedelet, 'Boeddha'. 1430
Hetty Broedelet, 'Boeddha'.
Startprijs 50 EUR
L. Nijenhuis, 'Arabier'. 1431
L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 30 EUR
Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. 1432
Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'.
Startprijs 100 EUR
Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'. 1433
Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'.
Startprijs 100 EUR
2x A. Sokolova, 'Twee maal vaas met bloemen'. 1434
2x A. Sokolova, 'Twee maal vaas met bloemen'.
Startprijs 60 EUR