34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

C. Cornelisz, 'Oesters op tinnen schaal'. 1267
C. Cornelisz, 'Oesters op tinnen schaal'.
Startprijs 80 EUR
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1274
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Startprijs 80 EUR
W. Raes, 'Kippen voeren'. 1276
W. Raes, 'Kippen voeren'.
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, 'Duits Biedermeier herenportret'. 1281
Ongesigneerd, 'Duits Biedermeier herenportret'.
Startprijs 80 EUR
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1326
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'. 1328
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'.
Startprijs 80 EUR
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1427
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.
Startprijs 80 EUR
2x Gravure. 1259
2x Gravure.
Startprijs 90 EUR
C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1266
C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Startprijs 90 EUR
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1327
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Startprijs 90 EUR
Hanneke Maas, 'Figuren'. 1385
Hanneke Maas, 'Figuren'.
Startprijs 90 EUR
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'. 1063
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1076
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.
Startprijs 100 EUR
C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1099
C. Cornelisz, 'Perzikken'.
Startprijs 100 EUR
R. Livora 1114
R. Livora
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1140
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1141
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, Giethoorn 1142
Ton Anconé, Giethoorn
Startprijs 100 EUR
Schilderij, 18e eeuw 1184
Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'. 1244
Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'.
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1254
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen 1279
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Startprijs 100 EUR
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'. 1280
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Startprijs 100 EUR
H.J. Reuchlin-Lucardi, 'Stilleven met fruit'. 1309
H.J. Reuchlin-Lucardi, 'Stilleven met fruit'.
Startprijs 100 EUR
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'. 1318
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'.
Startprijs 100 EUR
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'. 1322
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Startprijs 100 EUR
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1323
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1349
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Startprijs 100 EUR
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'. 1403
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Startprijs 100 EUR
A. Steinlen, 'Kust La Corniche'. 1428
A. Steinlen, 'Kust La Corniche'.
Startprijs 100 EUR
Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. 1432
Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'.
Startprijs 100 EUR
Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'. 1433
Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'.
Startprijs 100 EUR
H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1451
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 100 EUR
P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal) 1145
P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal)
Startprijs 120 EUR
J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'. 1155
J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startprijs 120 EUR
Onduidelijk gesigneerd Clown 1171
Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR
J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'. 1270
J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'.
Startprijs 120 EUR
Ksperssee, 'Berglandschap'. 1092
Ksperssee, 'Berglandschap'.
Startprijs 125 EUR
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1164
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'. 1199
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'.
Startprijs 125 EUR
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'. 1220
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startprijs 125 EUR
T. Brunel? of Bladel 1113
T. Brunel? of Bladel
Startprijs 140 EUR
Meinert  W. Volkers, 'Het alziend oog'. 1423
Meinert W. Volkers, 'Het alziend oog'.
Startprijs 140 EUR
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'. 1039
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Startprijs 150 EUR
Frans Baayens, 'Twentse watermolen' 1040
Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 150 EUR
G. Hoof, 'Edele man'. 1041
G. Hoof, 'Edele man'.
Startprijs 150 EUR
Icoon, 19e eeuw. 1096
Icoon, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'. 1139
Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'.
Startprijs 150 EUR
H. Schallenberg 1162
H. Schallenberg
Startprijs 150 EUR
Karupaa, Landschap met beek. 1168
Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR
Walter Rorhbach, opvliegende eenden 1169
Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'. 1175
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Startprijs 150 EUR
Andries Verleur, 1905. 1287
Andries Verleur, 1905.
Startprijs 150 EUR
B. J. Brouwer, Gezicht op Olst 1373
B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Startprijs 150 EUR
Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'. 1382
Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'.
Startprijs 150 EUR
Henk Reerink, 'Koeien' 1400
Henk Reerink, 'Koeien'
Startprijs 150 EUR
Meinert W. Volkers, 'Hyacinten'. 1420
Meinert W. Volkers, 'Hyacinten'.
Startprijs 150 EUR
Meinert W. Volkers, 'Grissaille'. 1421
Meinert W. Volkers, 'Grissaille'.
Startprijs 150 EUR
Meinert W. Volkers, 'De val'. 1422
Meinert W. Volkers, 'De val'.
Startprijs 150 EUR
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1090
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.
Startprijs 160 EUR
De La Riviere, 'Man onder parasol'. 1198
De La Riviere, 'Man onder parasol'.
Startprijs 160 EUR
W.A. Gijzeman ,'Bloem stilleven'. 1074
W.A. Gijzeman ,'Bloem stilleven'.
Startprijs 175 EUR
Onduidelijk gesign. 'Paardenpolo'. 1167
Onduidelijk gesign. 'Paardenpolo'.
Startprijs 180 EUR
Simon Kramer, 'Frans stadsgezicht'. 1269
Simon Kramer, 'Frans stadsgezicht'.
Startprijs 180 EUR
Gerard de Wit, 'Fotograaf met vrouwelijk model'. 1319
Gerard de Wit, 'Fotograaf met vrouwelijk model'.
Startprijs 180 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'. 1365
Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'.
Startprijs 180 EUR
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1081
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 200 EUR
Robert ....?...  'Naakte dames'. 1098
Robert ....?... 'Naakte dames'.
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1104
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Startprijs 200 EUR
Schilderij, statie uit de kerk 1125
Schilderij, statie uit de kerk
Startprijs 200 EUR
J.G. Duinster, 'Havengezicht op Rotterdam'. 1136
J.G. Duinster, 'Havengezicht op Rotterdam'.
Startprijs 200 EUR
Henk Reerink, 'Wintergezicht' 1163
Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 200 EUR
Pit van Loo, 'Alva Omega'. 1170
Pit van Loo, 'Alva Omega'.
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1201
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 200 EUR
H. Hausmann, naïef schilderij 1202
H. Hausmann, naïef schilderij
Startprijs 200 EUR
E. Maas, 'Landschap met kippen' 1265
E. Maas, 'Landschap met kippen'
Startprijs 200 EUR
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'. 1268
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startprijs 200 EUR
Berry Brugman, 'Bloemen'. 1449
Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 200 EUR
G. v. de Laan, 'Bomschuit op strand met figuren'. 1166
G. v. de Laan, 'Bomschuit op strand met figuren'.
Startprijs 220 EUR
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'. 1454
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 220 EUR
Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'. 1455
Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'.
Startprijs 220 EUR
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'. 1456
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 220 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1082
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.
Startprijs 240 EUR
A. Pastor 1110
A. Pastor
Startprijs 240 EUR
Martin van Waning, 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. 1165
Martin van Waning, 'Duinlandschap met boerderij en figuren'.
Startprijs 240 EUR
Landkaart 1696. 1442
Landkaart 1696.
Startprijs 240 EUR
Wim Helder, 'Bloemstilleven'. 1029
Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startprijs 250 EUR
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh 1049
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Startprijs 250 EUR
Ursula Aubri, 'Vogel op tak' 1091
Ursula Aubri, 'Vogel op tak'
Startprijs 250 EUR
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'. 1103
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.
Startprijs 250 EUR
Hans am Ende, 'Tief im Moor'.  1107
Hans am Ende, 'Tief im Moor'.
Startprijs 250 EUR
A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'. 1158
A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Startprijs 250 EUR
Helmut Reuter, Winter 1161
Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR
P. Renard 1174
P. Renard
Startprijs 250 EUR
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1321
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startprijs 250 EUR
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. 1372
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.
Startprijs 250 EUR