34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

4x Gravure, 17e-18e eeuw. 1258
4x Gravure, 17e-18e eeuw.

120 EUR

Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'. 1093
Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'.

100 EUR

Russische Icoon. 1094
Russische Icoon.

100 EUR

A. Veyrier, 'Verso La Captiva'. 1106
A. Veyrier, 'Verso La Captiva'.

100 EUR

E. Rechlin 'Opvliegende reiger bij ven'. 1112
E. Rechlin 'Opvliegende reiger bij ven'.

100 EUR

J. Cornilliet, 'Buste dame'. 1121
J. Cornilliet, 'Buste dame'.

100 EUR

Henk Schuring, Kunstwerk. 1123
Henk Schuring, Kunstwerk.

100 EUR

Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'. 1130
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'.

100 EUR

Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'. 1245
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'.

100 EUR

Frans Baayens, 'Twents landschap met ven' 1251
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven'

100 EUR

Heyboer, 'Vrouw'. 1371
Heyboer, 'Vrouw'.

100 EUR

Ongesigneerd, 'Café interieur'. 1375
Ongesigneerd, 'Café interieur'.

100 EUR

Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'. 1398
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.

100 EUR

Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'. 1409
Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'.

100 EUR

H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'. 1457
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.

100 EUR

C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'. 1194
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.

90 EUR

A. Verweij, Stadsgezicht. 1288
A. Verweij, Stadsgezicht.

90 EUR

Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.  1310
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.

90 EUR

Groeninga, 'Stadsgezicht'. 1443
Groeninga, 'Stadsgezicht'.

90 EUR

Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'. 1368
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.

85 EUR

H.Verdonck, 'Romantische boerderij'. 1458
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.

85 EUR

T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'. 1061
T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'.

80 EUR

Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie. 1101
Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie.

80 EUR

Salvador Dali, ' Paard'. 1109
Salvador Dali, ' Paard'.

80 EUR

Pruys, 'Tweemaster op volle zee'. 1144
Pruys, 'Tweemaster op volle zee'.

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'. 1177
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'.

80 EUR

C. Cornelisz, 'Bessen'. 1195
C. Cornelisz, 'Bessen'.

80 EUR

2x Gravure. 1261
2x Gravure.

80 EUR

Haardstuk, 18e eeuw. 1272
Haardstuk, 18e eeuw.

80 EUR

Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'. 1303
Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'.

80 EUR

Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'. 1314
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'.

80 EUR

Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'. 1331
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.

80 EUR

J. Vos, 'Storm aan de kust'.  1204
J. Vos, 'Storm aan de kust'.

75 EUR

J. Rode, 'Vaas met bloemen'. 1332
J. Rode, 'Vaas met bloemen'.

75 EUR

Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'. 1133
Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'.

70 EUR

W. Raes, 'Schapen' 1277
W. Raes, 'Schapen'

70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden' 1278
Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden'

70 EUR

H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'. 1301
H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'.

70 EUR

A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. 1406
A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'.

70 EUR

Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'. 1342
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.

65 EUR

Jos van Dijk 1157
Jos van Dijk

60 EUR

Landkaart, 17e eeuw 1176
Landkaart, 17e eeuw

60 EUR

W. Schouten 1186
W. Schouten

60 EUR

Landkaart van Utrecht. 1225
Landkaart van Utrecht.

60 EUR

Ton Anconé, bloemstilleven 1249
Ton Anconé, bloemstilleven

60 EUR

C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'. 1283
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'.

60 EUR

Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'. 1295
Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'.

60 EUR

H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'. 1302
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'.

60 EUR

Jan Roëde, 'Moderne compositie'. 1313
Jan Roëde, 'Moderne compositie'.

60 EUR

W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'. 1330
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.

60 EUR

R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'. 1350
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'.

60 EUR

Yvonne Poelstra, 'Tulpen'. 1374
Yvonne Poelstra, 'Tulpen'.

60 EUR

4x Flora gravure (antiek) 1408
4x Flora gravure (antiek)

60 EUR

Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'. 1418
Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'.

60 EUR

Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.  1359
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.

55 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten' 1127
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten'

50 EUR

Barok schilderij 1197
Barok schilderij

50 EUR

W. Bonsall, Stadsgezicht. 1256
W. Bonsall, Stadsgezicht.

50 EUR

J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'. 1282
J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'.

50 EUR

Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch 1284
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch

50 EUR

W. Poelman, stillleven 1289
W. Poelman, stillleven

50 EUR

Albert Franke, 'Abstract'. 1294
Albert Franke, 'Abstract'.

50 EUR

2x Pierre A. Renoir 1333
2x Pierre A. Renoir

50 EUR

'Havengezicht op Rotterdam', Litho. 1340
'Havengezicht op Rotterdam', Litho.

50 EUR

Ongesigneerd, 'Meisjes portret'. 1351
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.

50 EUR

D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'. 1394
D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'.

50 EUR

Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'. 1438
Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'.

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'. 1246
Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'.

45 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 1335
Ongesigneerd ca. 1800

45 EUR

D. Harting, 'Gracht Amsterdam'. 1391
D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.

45 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'. 1440
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.

45 EUR

Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'. 1188
Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'.

40 EUR

A. Gysling ca 1900. 1193
A. Gysling ca 1900.

40 EUR

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht 1203
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht

40 EUR

Ongesigneerd, 'Geit in stal'. 1248
Ongesigneerd, 'Geit in stal'.

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1292
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.

40 EUR

Monogram E.J., 'Winterlandschap' 1324
Monogram E.J., 'Winterlandschap'

40 EUR

Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'. 1329
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.

40 EUR

Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. 1338
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.

40 EUR

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'. 1339
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.

40 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'. 1367
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.

40 EUR

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'. 1390
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.

40 EUR

2 Werken, Jan Faber 1393
2 Werken, Jan Faber

40 EUR

Icoon, Grieks 1395
Icoon, Grieks

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

40 EUR

W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'. 1412
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'. 1417
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.

40 EUR

Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'. 1437
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'.

40 EUR

sjoerd Bakker 2001 1459
sjoerd Bakker 2001

40 EUR

3 x Japans rolschilderij. 1183
3 x Japans rolschilderij.

35 EUR

Onduidelijk gesignee hert. 1380
Onduidelijk gesignee hert.

35 EUR

Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

35 EUR

H. de Boer, 'Bosuil op stam'. . 1415
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .

35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1173
Onduidelijk gesigneerd

30 EUR

Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.  1187
Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.

30 EUR

Hermann Bopp 1208
Hermann Bopp

30 EUR