Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. Heyboer, 'Vier vrouwen'. 1053
A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Guilliaume Corneille, zeefdruk. 1298
Guilliaume Corneille, zeefdruk.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Johan van Gesine,'Larens interieur'. 1299
Johan van Gesine,'Larens interieur'.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Anton Heyboer 1401
Anton Heyboer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Chinees voor-ouder portret. 1257
2x Chinees voor-ouder portret.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Ivar Kampke 1271
Ivar Kampke

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Constant,  'Zelfportret' 1102
Constant, 'Zelfportret'

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'. 1028
Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. 1048
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. Verhulst, 'Romantisch landschap' 1138
A. Verhulst, 'Romantisch landschap'

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
H. Backers 1190
H. Backers

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, 'Boeren interieur' 1026
A.J. Zwart, 'Boeren interieur'

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Martinus Nefkens, 'Coming sheep'. 1215
Martinus Nefkens, 'Coming sheep'.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
J. Wouters van Trirum, 'Poezen' 1414
J. Wouters van Trirum, 'Poezen'

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Gesigneerd, 'Ruïne bij avondlicht'.  1078
Gesigneerd, 'Ruïne bij avondlicht'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
R.E. Partridge, '3 Geisha's'. 1085
R.E. Partridge, '3 Geisha's'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Nicolaas Visscher, 'Landkaart van Zutphen'.  1120
Nicolaas Visscher, 'Landkaart van Zutphen'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'. 1152
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Moeder met kind'. 1181
Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'. 1206
M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Verzamelalbum kunstwerken 1402
Verzamelalbum kunstwerken

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klaus Fussman, 'Margeriten'. 1384
Klaus Fussman, 'Margeriten'.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'. 1207
Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Dorpsplein 1105
Dorpsplein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.  1111
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Icoon 1148
Icoon

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'. 1205
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'. 1297
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Frank Arts, "Naakte dame" 1388
Frank Arts, "Naakte dame"

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.  1392
Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Herman Brood, melkbus 1008
Herman Brood, melkbus

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
G. Corneille, 'Moderne figuren compositie'. 1034
G. Corneille, 'Moderne figuren compositie'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
D.J. Ribbeling, 'Figuratieve compositie'. 1084
D.J. Ribbeling, 'Figuratieve compositie'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Henk Schuring, 'Smeltende sneeuw'. 1129
Henk Schuring, 'Smeltende sneeuw'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan Schoenaker, 'Schilder met zijn naaktmodel'. 1153
Jan Schoenaker, 'Schilder met zijn naaktmodel'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'. 1154
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' 1377
Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.'

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Henk Reerink, 'Edelman' 1399
Henk Reerink, 'Edelman'

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1182
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Heyboer, 'Kip'. 1370
Heyboer, 'Kip'.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.' 1450
J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.'

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.  1358
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
A. Heyboer, 'Abstract figuratieve voorstelling'. 1052
A. Heyboer, 'Abstract figuratieve voorstelling'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Russische Icoon. 1095
Russische Icoon.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Peter Diem, 'Glazen olifant'. 1146
Peter Diem, 'Glazen olifant'.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Pit van Loo, 'Moderne compositie strepen'. 1221
Pit van Loo, 'Moderne compositie strepen'.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'. 1300
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Schelpen' 1100
C. Cornelisz, 'Schelpen'

Resultaat:

120 EUR