Onduidelijk gesigneerd. 'Besneeuwd landschap met huizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 'Meisje bij deur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 92 cm. In goede staat.
Heyboer. 'Kip'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Heyboer. 'Vrouw'. Olieverf op papier. Afmeting: 21 x 31 cm. In goede staat.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936. 'Plasgezicht bij Olst'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Yvonne Poelstra. 'Tulpen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Frans café interieur met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In redelijk/goede staat.
Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. 'Landschap met molens en koeien'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
Jan Bolderink, 1998. 'Branding op de rotsen'. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. 'Twee boeren vrouwen in punter'. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat