Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 30 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 30 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'.
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Besneeuwd landschap met huizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 39 cm. In goede staat.

Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.
Resultaat: 25 EUR

Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. 'Gracht in Berlijn'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.

Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.
Resultaat: 40 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. 'Een kloof van de Tessino met rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat

Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 'Meisje bij deur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 92 cm. In goede staat.

Antieke gravure
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

Heyboer, 'Kip'.
Resultaat: 140 EUR

Heyboer. 'Kip'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Heyboer, 'Vrouw'.
Resultaat: 100 EUR

Heyboer. 'Vrouw'. Olieverf op papier. Afmeting: 21 x 31 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.
Startprijs 250 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.

B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Startprijs 150 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936. 'Plasgezicht bij Olst'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Yvonne Poelstra, 'Tulpen'.
Resultaat: 60 EUR

Yvonne Poelstra. 'Tulpen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Café interieur'.
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 'Frans café interieur met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.
Resultaat: 275 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.'
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Interieur met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

van Beek, 'Molens'.
Startprijs 350 EUR

Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. 'Landschap met molens en koeien'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesignee hert.
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.

J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.
Resultaat: 275 EUR

J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'.
Startprijs 150 EUR

Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Jan Bolderink, 'Branding op de rotsen'.
Startprijs 70 EUR

Jan Bolderink, 1998. 'Branding op de rotsen'. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

Klaus Fussman, 'Margeriten'.
Resultaat: 190 EUR

Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Hanneke Maas, 'Figuren'.
Startprijs 90 EUR

Hanneke Maas, Januari 1988. "Figuren". Monotype op papier. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.

Litho achter glas, 'Twee boeren vrouwen in punter'.
Startprijs 20 EUR

Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. 'Twee boeren vrouwen in punter'. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat