Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, 'Perzikken'.
Startprijs 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perzikken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Schelpen'
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie.
Resultaat: 80 EUR

Kopie Rembrandt 1636. 'Figuren op traptreden'. Lithografie op papier. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.

Constant, 'Zelfportret'
Resultaat: 235 EUR

Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.
Startprijs 250 EUR

H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Dorpsplein
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk. ca. 1880. 'Italiaans dorpsgezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. In goede staat.

A. Veyrier, 'Verso La Captiva'.
Resultaat: 100 EUR

A. Veyrier. Franse school. Circa 1910. 'Verso La Captiva'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.

Hans am Ende, 'Tief im Moor'.
Startprijs 250 EUR

Hans am Ende. 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpsnede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

Vladimir Titov, Stilleven.
Startprijs 280 EUR

Vladimir Titov, 1948 Kaliningrad. 'Stilleven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 42 cm. In goede staat.

Salvador Dali, ' Paard'.
Resultaat: 80 EUR

Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.

A. Pastor
Startprijs 240 EUR

A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

E. Rechlin 'Opvliegende reiger bij ven'.
Resultaat: 100 EUR

Eberhardt Rechlin. 1928 - 1990. 'Opvliegende reiger bij ven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

T. Brunel? of Bladel
Startprijs 140 EUR

T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

R. Livora
Startprijs 100 EUR

Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.

Affiche, '60-er jaren'.
Startprijs 40 EUR

Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Liefdespaar'
Startprijs 400 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Modern vloerkleed, door Hannes D'Haese.
Resultaat: 375 EUR

Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.

Vloerkleed 'Roja Ting'.
Resultaat: 450 EUR

Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.

Keith Haring
Resultaat: 305 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

Nicolaas Visscher, 'Landkaart van Zutphen'.
Resultaat: 200 EUR

Nicolaas Visscher. 1618 - 1709. 'Landkaart van Zutphen'. Deels ingekleurd. Afmeting: 48 x 57 cm. In zéér goede staat.

J. Cornilliet, 'Buste dame'.
Resultaat: 100 EUR

J. Cornilliet, 1873. 1830 - 1886. Franse school. 'Buste dame'. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Schuring, Kunstwerk.
Resultaat: 275 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.