Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1099
C. Cornelisz, 'Perzikken'.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, 'Schelpen' 1100
C. Cornelisz, 'Schelpen'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie. 1101
Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Constant,  'Zelfportret' 1102
Constant, 'Zelfportret'

Resultaat:

235 EUR

H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'. 1103
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.
Startprijs 250 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1104
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Dorpsplein 1105
Dorpsplein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
A. Veyrier, 'Verso La Captiva'. 1106
A. Veyrier, 'Verso La Captiva'.

Resultaat:

100 EUR

Hans am Ende, 'Tief im Moor'.  1107
Hans am Ende, 'Tief im Moor'.
Startprijs 250 EUR
Vladimir Titov, Stilleven. 1108
Vladimir Titov, Stilleven.
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Salvador Dali, ' Paard'. 1109
Salvador Dali, ' Paard'.

Resultaat:

80 EUR

A. Pastor 1110
A. Pastor
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.  1111
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
E. Rechlin 'Opvliegende reiger bij ven'. 1112
E. Rechlin 'Opvliegende reiger bij ven'.

Resultaat:

100 EUR

T. Brunel? of Bladel 1113
T. Brunel? of Bladel
Startprijs 140 EUR
R. Livora 1114
R. Livora
Startprijs 100 EUR
Affiche, '60-er jaren'. 1115
Affiche, '60-er jaren'.
Startprijs 40 EUR
Henk Reerink, 'Liefdespaar' 1116
Henk Reerink, 'Liefdespaar'
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Modern vloerkleed,  door Hannes D'Haese. 1117
Modern vloerkleed, door Hannes D'Haese.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vloerkleed 'Roja Ting'. 1118
Vloerkleed 'Roja Ting'.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Keith Haring 1119
Keith Haring

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
Nicolaas Visscher, 'Landkaart van Zutphen'.  1120
Nicolaas Visscher, 'Landkaart van Zutphen'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Cornilliet, 'Buste dame'. 1121
J. Cornilliet, 'Buste dame'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Kunstwerk. 1122
Henk Schuring, Kunstwerk.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Kunstwerk. 1123
Henk Schuring, Kunstwerk.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
F. Rontini, 'Italiaanse boerderij' 1124
F. Rontini, 'Italiaanse boerderij'

Resultaat:

280 EUR

Schilderij, statie uit de kerk 1125
Schilderij, statie uit de kerk
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1126
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten' 1127
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten'

Resultaat:

50 EUR

J.M. Preijer 1855 1128
J.M. Preijer 1855
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Henk Schuring, 'Smeltende sneeuw'. 1129
Henk Schuring, 'Smeltende sneeuw'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'. 1130
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'.

Resultaat:

100 EUR

Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1131
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.
Startprijs 50 EUR
Religieus, Monnik met engel 1132
Religieus, Monnik met engel
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'. 1133
Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'.

Resultaat:

70 EUR

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1134
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.
Startprijs 80 EUR
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'. 1135
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 80 EUR
J.G. Duinster, 'Havengezicht op Rotterdam'. 1136
J.G. Duinster, 'Havengezicht op Rotterdam'.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Joseph Diericks 1897. 1137
Joseph Diericks 1897.

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
A. Verhulst, 'Romantisch landschap' 1138
A. Verhulst, 'Romantisch landschap'

Resultaat:

225 EUR

Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'. 1139
Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'.
Startprijs 150 EUR
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1140
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1141
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, Giethoorn 1142
Ton Anconé, Giethoorn
Startprijs 100 EUR
J.J.H. van Leeuwen, 1143
J.J.H. van Leeuwen,
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Pruys, 'Tweemaster op volle zee'. 1144
Pruys, 'Tweemaster op volle zee'.

Resultaat:

80 EUR

P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal) 1145
P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal)
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Peter Diem, 'Glazen olifant'. 1146
Peter Diem, 'Glazen olifant'.

Resultaat:

125 EUR

2x Ovaal portret. 1147
2x Ovaal portret.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Icoon 1148
Icoon

Resultaat:

160 EUR

M.T. de Hose, 'Dame'. 1149
M.T. de Hose, 'Dame'.
Startprijs 270 EUR
Hundertwasser, 'Landschap'. 1150
Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 50 EUR
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'. 1151
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'. 1152
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan Schoenaker, 'Schilder met zijn naaktmodel'. 1153
Jan Schoenaker, 'Schilder met zijn naaktmodel'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'. 1154
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'.

Resultaat:

150 EUR

J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'. 1155
J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, 'Landschap met bollenveld'. 1156
Ongesigneerd, 'Landschap met bollenveld'.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Jos van Dijk 1157
Jos van Dijk

Resultaat:

60 EUR

A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'. 1158
A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gesigneerd Appel, 'Houten sculptuur'. 1159
Gesigneerd Appel, 'Houten sculptuur'.

Resultaat:

400 EUR

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'. 1160
J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startprijs 300 EUR
Helmut Reuter, Winter 1161
Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR
H. Schallenberg 1162
H. Schallenberg
Startprijs 150 EUR
Henk Reerink, 'Wintergezicht' 1163
Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 200 EUR
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1164
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR
Martin van Waning, 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. 1165
Martin van Waning, 'Duinlandschap met boerderij en figuren'.
Startprijs 240 EUR
G. v. de Laan, 'Bomschuit op strand met figuren'. 1166
G. v. de Laan, 'Bomschuit op strand met figuren'.
Startprijs 220 EUR
Onduidelijk gesign. 'Paardenpolo'. 1167
Onduidelijk gesign. 'Paardenpolo'.
Startprijs 180 EUR
Karupaa, Landschap met beek. 1168
Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR
Walter Rorhbach, opvliegende eenden 1169
Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR
Pit van Loo, 'Alva Omega'. 1170
Pit van Loo, 'Alva Omega'.
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd Clown 1171
Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten 1172
Fedor van Kregten

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1173
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

30 EUR

P. Renard 1174
P. Renard
Startprijs 250 EUR
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'. 1175
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Landkaart, 17e eeuw 1176
Landkaart, 17e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'. 1177
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spaans schilderij 1178
Spaans schilderij

Resultaat:

280 EUR

Max Carlier 1179
Max Carlier
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Spaans schilderij 1180
Spaans schilderij

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Moeder met kind'. 1181
Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1182
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 x Japans rolschilderij. 1183
3 x Japans rolschilderij.

Resultaat:

35 EUR

Schilderij, 18e eeuw 1184
Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'. 1185
Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
W. Schouten 1186
W. Schouten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.  1187
Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'. 1188
Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'.

Resultaat:

40 EUR

Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'. 1189
Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
H. Backers 1190
H. Backers

Resultaat:

225 EUR

H. Röter, 2 Aquarellen. 1191
H. Röter, 2 Aquarellen.
Startprijs 70 EUR
Aquarel ca. 1800 1192
Aquarel ca. 1800
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A. Gysling ca 1900. 1193
A. Gysling ca 1900.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'. 1194
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.

Resultaat:

90 EUR