34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Alan B. Hayman, 'Ree-kop'. 1387
Alan B. Hayman, 'Ree-kop'.

30 EUR

Frank Arts, "Naakte dame" 1388
Frank Arts, "Naakte dame"

160 EUR

N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'. 1389
N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'.

25 EUR

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'. 1390
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.

40 EUR

D. Harting, 'Gracht Amsterdam'. 1391
D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.

45 EUR

Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.  1392
Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.

160 EUR

2 Werken, Jan Faber 1393
2 Werken, Jan Faber

40 EUR

D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'. 1394
D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'.

50 EUR

Icoon, Grieks 1395
Icoon, Grieks

40 EUR

N. Bulders, 'Jongen op paal in water'. 1396
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startprijs 20 EUR
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

35 EUR

Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'. 1398
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.

100 EUR

Henk Reerink, 'Edelman' 1399
Henk Reerink, 'Edelman'

150 EUR

Henk Reerink, 'Koeien' 1400
Henk Reerink, 'Koeien'
Startprijs 150 EUR
Anton Heyboer 1401
Anton Heyboer

250 EUR

Verzamelalbum kunstwerken 1402
Verzamelalbum kunstwerken

200 EUR

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'. 1403
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Startprijs 100 EUR
2x Aquarel. 1404
2x Aquarel.
Startprijs 70 EUR
2 Werken in ovale lijst. 1405
2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 70 EUR
A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. 1406
A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'.

70 EUR

C. Pignatari, 2x Gravure. 1407
C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 60 EUR
4x Flora gravure (antiek) 1408
4x Flora gravure (antiek)

60 EUR

Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'. 1409
Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'.

100 EUR

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'. 1410
Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

40 EUR

W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'. 1412
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.

40 EUR

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'. 1413
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 30 EUR
J. Wouters van Trirum, 'Poezen' 1414
J. Wouters van Trirum, 'Poezen'

210 EUR

H. de Boer, 'Bosuil op stam'. . 1415
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .

35 EUR

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'. 1416
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.
Startprijs 55 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'. 1417
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.

40 EUR

Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'. 1418
Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'.

60 EUR

G. Stevens, 'Strandgezicht met strandjutters'. 1419
G. Stevens, 'Strandgezicht met strandjutters'.
Startprijs 120 EUR
Meinert W. Volkers, 'Hyacinten'. 1420
Meinert W. Volkers, 'Hyacinten'.
Startprijs 150 EUR
Meinert W. Volkers, 'Grissaille'. 1421
Meinert W. Volkers, 'Grissaille'.
Startprijs 150 EUR
Meinert W. Volkers, 'De val'. 1422
Meinert W. Volkers, 'De val'.
Startprijs 150 EUR
Meinert  W. Volkers, 'Het alziend oog'. 1423
Meinert W. Volkers, 'Het alziend oog'.
Startprijs 140 EUR
B. Zickendraht, 'Dame met rozen'. 1424
B. Zickendraht, 'Dame met rozen'.
Startprijs 350 EUR
Haber Haifa, 'Seder'. 1425
Haber Haifa, 'Seder'.

265 EUR

Edmund Caldwell, 'Ivoorhandel'. 1426
Edmund Caldwell, 'Ivoorhandel'.
Startprijs 250 EUR
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1427
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.
Startprijs 80 EUR
A. Steinlen, 'Kust La Corniche'. 1428
A. Steinlen, 'Kust La Corniche'.
Startprijs 100 EUR
A. Pawlowsky, 'Schloss Liechtenstein'. 1429
A. Pawlowsky, 'Schloss Liechtenstein'.
Startprijs 75 EUR
Hetty Broedelet, 'Boeddha'. 1430
Hetty Broedelet, 'Boeddha'.
Startprijs 50 EUR
L. Nijenhuis, 'Arabier'. 1431
L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 30 EUR
Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. 1432
Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'.
Startprijs 100 EUR
Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'. 1433
Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'.
Startprijs 100 EUR
2x A. Sokolova, 'Twee maal vaas met bloemen'. 1434
2x A. Sokolova, 'Twee maal vaas met bloemen'.
Startprijs 60 EUR
Anatoly Sokolova, 'Riviergezicht met huizen en boten'. 1435
Anatoly Sokolova, 'Riviergezicht met huizen en boten'.
Startprijs 60 EUR
Anatoly  Sokolova, 'Paardenwagen bij blokhut'. 1436
Anatoly Sokolova, 'Paardenwagen bij blokhut'.
Startprijs 60 EUR
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'. 1437
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'.

40 EUR

Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'. 1438
Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'.

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur' 1439
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Startprijs 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'. 1440
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.

45 EUR

Landkaart 1626. 1441
Landkaart 1626.
Startprijs 600 EUR
Landkaart 1696. 1442
Landkaart 1696.
Startprijs 240 EUR
Groeninga, 'Stadsgezicht'. 1443
Groeninga, 'Stadsgezicht'.

90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Limburgs landschap'. 1444
Onduidelijk gesigneerd, 'Limburgs landschap'.
Startprijs 70 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Frans havengezicht'. 1445
Onduidelijk gesigneerd, Frans havengezicht'.
Startprijs 70 EUR
Ad Maas, 'Dame in stoel'.  1446
Ad Maas, 'Dame in stoel'.
Startprijs 50 EUR
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'. 1447
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR
Anton Pieck, 'Klasje'. 1448
Anton Pieck, 'Klasje'.
Startprijs 55 EUR
Berry Brugman, 'Bloemen'. 1449
Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 200 EUR
J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.' 1450
J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.'

140 EUR

H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1451
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 100 EUR
H. Breedveld, 'Eendenfamilie aan waterkant'. 1452
H. Breedveld, 'Eendenfamilie aan waterkant'.
Startprijs 350 EUR
J.W. van Trirum, 'Paarden en kippen in stal'. 1453
J.W. van Trirum, 'Paarden en kippen in stal'.

330 EUR

Henk Roosink, 'Kippen bij hek'. 1454
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 220 EUR
Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'. 1455
Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'.
Startprijs 220 EUR
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'. 1456
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 220 EUR
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'. 1457
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.

100 EUR

H.Verdonck, 'Romantische boerderij'. 1458
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.

85 EUR

sjoerd Bakker 2001 1459
sjoerd Bakker 2001

40 EUR