34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Boterstolp met zilveren koe.
Resultaat: 170 EUR

Opaline marmeladepot met zilver
Startprijs 140 EUR

Opaline marmeladepot met zilveren knop, 833/000. Ronde opaline marmeladepot met onderschotel voorzien van zilveren knop met bloem applicatie. ø17x14 cm. In goede staat

Zilveren troffel vrijmetselaar
Startprijs 170 EUR

Zilveren troffel, vrijmetselaar, 835/000, 19e eeuw, met langwerpig blad, en gekrulde steel voorzien van florale gravures, deels afgesleten. 24x7 cm.

Blauwe bijbel met gouden slot
Resultaat: 300 EUR

Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Startprijs 125 EUR

Zilveren kandelaar (5 lichts)
Startprijs 225 EUR

Kristallen beschuitbus met zilver
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws reismes met zilveren montuur.
Resultaat: 95 EUR

Bijzonder 18e eeuws reismes met getorste heft van walvis-baleinen. Zilveren monturen en gemerkt stalen lemmet. 25 cm. In goede staat.

Kristallen mosterdpot met zilver
Startprijs 90 EUR

Deens zilver verguld kerstcouvert.
Startprijs 120 EUR

Deens zilver verguld kerstcouvert. 925/000. Met emaille versiering, afbeelding 'The blue bird'. Ontwerp: Catl Henning Pedersen. Mt. A. Michelsen 1974. Ca. 91 gr. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos.
Startprijs 130 EUR

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren Biedermeier slatang 1839
Startprijs 180 EUR

Zilveren slatang met gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. Mt.: Baksteen, Rotterdam jl.: d: 1863. lengte 27 cm. ca 146 gram. In goede staat

Zilveren gebaksvorken (set)
Resultaat: 60 EUR

Twaalf zilveren gebaksvorkjes, 835/000, met waaiervormige steel. Lengte 10,7 cm. Totaal ca 125 gram

Zilveren suikerbak + schep.
Startprijs 100 EUR

Kristallen gembercoupe op zilveren voet.
Resultaat: 220 EUR

Engelse kristallen flacon, zilveren dop
Resultaat: 75 EUR

Resultaat: 75 EUR

Zilveren lepeldoosje.
Resultaat: 160 EUR

Kristallen odeurflacon met zilver
Resultaat: 80 EUR

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 130 EUR

Rond zilveren dekseldoosje
Startprijs 220 EUR

Rond zilveren dekseldoosje, 833/000, met parelrand. Doosje met scharnierend deksel. MT.: Fa.Apresburg en Zoon, Amsterdam jl.:g:1966, ø 8x5cm, ca 141 gram. Als nieuw

Zilveren trekpot
Startprijs 220 EUR

Startprijs 120 EUR

Deens zilver verguld kerstcouvert. 925/000. Bestaande uit een lepel en vork met emaille versiering. Ontwerp: I.B. Apang Olsen, 1973. Mt. A. Michelsen. Ca. 100 gr. Lengte: 16,5 cm. In goede staat.