Zilveren Biedermeier klontentang met dubbele filetrand en fraaie gravering. 835/000. Mt. WH. Woortman, Amsterdam. Anno 1865 JI E. Ca. 30 gr. Lengte: 14 cm. In goede staat.
Zilveren zuurvork met twee-zijdig bewerkte steel en heft met schelp decor. Voorzien van oude belastingkeuren. 835/000. Afmeting: 16 cm. En één broodbeleg vorkje met fraai bewerkte zilveren heft. 835/0...
Zes antiek zilveren mocca-lepeltjes met gecontourneerde steel en waaierbekroning. 835/000.Mt. P.L. Kriot, Amsterdam. Anno 1845. Lengte: 8,5 cm. Ca. 26 gr. In goede staat.
Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide en gegraveerde steel. 835/000. Mt. Wed. A. Pluut, Schoonhoven. Circa: 1865. Lengte: 10,5 cm. Ca. 11 gr. In goede staat.
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. 835/000. Mt. Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 10,5 cm. Ca. 10 gr. In goede staat...
Zilveren theeschep met gegraveerde steel en bak met meander gravering. 835/000. Mt. Wed. A. van de Ree, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11 cm. Ca. 10 gr. In goede staat.
Zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met hartenfilet. 835/000. Mt. Pieter van Geelen & Zn., Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11,5 cm. Ca: 12 gr. In goede staat.
Zilveren bloemenvaasje. 835/000. Vaasje heeft gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels. Afmeting: 6 x 13 cm. In goede staat.
Zilveren jamlepel met fraaie haaksteel en floraal opengewerkt heft. 835/000. Mt. Moerkerk en Co., Haarlem. Circa: 1930. Lengte: 16 cm. Ca. 18 gr. In goede staat.
Botermes met zilveren heft. 835/000. Lengte: 13,5 cm. Klein stukje uit lemmet, verder in goede staat.
Eén maal plated sierkurk met 'staande man'. Lengte: 11,5 cm. En één gladde zilveren sierkurk. 835/000. Mr. J. Köhler & Zn., Amsterdam. Lengte: 7,5 cm. In goede staat.
Ronde zilveren poederdoos met honingraat graveringen. 835/000. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Verguld cocktailvorkje met zilveren heft met parelrand. 800/000. Afmeting: 11,5 cm. En een bonbontang met zilveren heften. 830/000. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Vier glazen strooiers met diamantslijpsel, compleet met plated strooidopjes. Afmeting H: 4,5 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat
Plated rechts-handige kinderlepel met plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen. Gemerkt 'Eickhorn'. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede conditie.
Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken. En een slacouvert met plated heften. Afmeting: 17,5 - 23 cm. In goede staat.
Zilveren Biedermeier gecontourneerde vleesvork met florale graveringen. 835/000. Mt. P. van Geelen & Zn., Schoonhoven. Jlm 1871. Lengte: 13,5 cm. Ca. 14 gr. In goede staat.
Zilveren Art Deco 3-tandige vork met fraaie steel voorzien van waariermotief, bekroond. 835/000. Mt. JM van Kempen, Voorschoten JI I 1918. Lengte: 17 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen. Lengte: 9 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel. 835/000. Mt. P. van Oostrom, Schoonhoven. Anno 1938. Lengte: 12 cm. Ca. 14 gr. In uitstekende staat.