Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Knottenkistje (filigrain)
Resultaat: 70 EUR

Knottenkistje gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel, geplaatst op 4 bolpoten. 6x5x7cm. Silverplated

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, gestanst model met cartouches en krullen. 4x3x4,5cm. MT.: Fa. J.H. van der Meulen, Joure, jl.:c:1962. ca 25 gram. In goede staat

2 Strooibusjes en thee-zeef
Resultaat: 70 EUR

Lot bestaande uit een zilveren theezeef, 833/000, met biedermeierdecor, jl.: k: 1945 Schoonhoven, op Delfts bakje met zilveren rand. Een zilveren zoutstrooier, Engels, 925/000, op ronde voet met een ...

Zilveren sierkurk, 'Steigerend paard'.
Resultaat: 65 EUR

Zilveren sierkurk bekroond met steigerend paard. 925/000. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 65 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd model met diverse horizontale banen met bandenwerk. Op het scharnierende deksel zit een ovaal medaillon met biedermeier graveerwerk. 4x3,5...

Zilveren druivenschaar, bonbonmandje en sigarettendoos
Resultaat: 65 EUR

Zilveren druivenschaar, bonbon mandje en sigarettendoos, 830/000. Een druivenschaar met stelen van uitgewerkte druivenranken, 13x6cm. Een bonbonmandje in schuitvorm met gezaagde krulmotieven en diagon...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 65 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000. Rechthoekig model met gecontourneerde randen en voorzien van gravurebewerking. Met scharnierend deksel. MT.: firma Niekerk, Schoonhoven, jl.:n:1973 Grootte 3x4x4cm. ...

Zilveren specerijenschep (kolenschop model)
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam zilveren Empire specerijenschepje, zogenaamd 'kolenschop' model met geribbelde bak en gladde spitse steel (zie afb. 644, pag. 208 'Nederlands klein zilver' 3e druk). Mt. C. Moot, Utrecht/Duij...

Loddereindoosje
Resultaat: 60 EUR

Loddereindoosje met gedreven afbeeldingen en los opgehoogd deksel met inscriptie 'GS 1870'. Onbekende merken. Ca. 40 gr. Afmeting: 5 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.

Zilveren gebaksvorken (set)
Resultaat: 60 EUR

Twaalf zilveren gebaksvorkjes, 835/000, met waaiervormige steel. Lengte 10,7 cm. Totaal ca 125 gram

Olie & Azijnstel met zilver
Resultaat: 60 EUR

Kristallen olie en azijnstel geplaatst op een gecontourneerd houten basement met een sierlijke zilveren greep, 835/000. 25x15x25cm. In goede staat

Zilveren miniatuur, paard, wagen met tonnen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, paardenwagen. Miniatuur bestaande uit een kar met tonnen en een figuur op de bok met zweep, voorzien van 2 paarden in het span. 4x10x4cm, ca 89 gram. In goede staat

Lot divers zilver.
Resultaat: 60 EUR

Lot divers zilver bestaand uit een klein trompetvaasje, een ovaal fotolijstje, 2 vorkjes met agaten heft, één beschadigd.luciferdooshouder, suikerschep, lepel en vork Hollands glad en een taartschep. ...

2 x Zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, bestaande uit een gedenklepel met ronde bak en een steel deels versierd met figuren, voorzien van gravure aan de onderzijde, 19 cm, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaand...

Tasbeugel, zilver.
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands. Gecontourneerde tasbeugel opengewerkt met florale bewerking versierd met putti's en voorzien van een getorste rand. Met jasseron draagketting MT.: B.W. Eldik, Zu...

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, met een paard. 9x4,5cm. In goede staat.

Lot zilveren doosjes (BWG 6x)
Resultaat: 60 EUR

Lot met 6 doosjes, BWG, versierd met een edelsteen op het deksel. Eén doosje is gemaakt uit filigrain. Grootte ø 3-6cm.

Zilveren gembercouvet, 2 delig
Resultaat: 55 EUR

Zilveren gembercouvert, 835/000, 2-delig , steel met parelrand en de lepel is voorzien van een bladmotief bak versierd met florale gravue. MT.: Jan Boon, Schoonhoven jl.: Q:19000. ca 64 gram. 18 cm. ...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 55 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd model met afgevlakte hoeken voorzien van getrembleerde randen. Op de voor en achterzijde staat een gravure van een paard. 5x4x5cm. ca 30 g...

Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)
Resultaat: 55 EUR

Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...

Rond zilveren pepermuntdoosje.
Resultaat: 50 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met op het deksel gedreven afbeelding 'schutterij' in florale rand. 835/000. Anno 1985. Ca. 23 gr. Afmeting: ø 4,5 cm. In goede staat.

3 Delen zilver bestek
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren bestekdelen bestaand uit een petitfour-schep en 2 petitfourtangen, alle drie in biedermeierstijl.Totaal ca 115 gram. 800/000 en 835/000. In goede staat

Kristallen odeurkarafje met zilveren montuur.
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen odeurkarafje op grote ronde voet ø 6,5 cm. Met 925/000 zilveren montuur. Birmingham. Anno 1932. Hoogte: 13 cm. In goede staat.

Kristallen tassa met zilveren greep+poot.
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen tassa/ringenbakje met geschulpte rand en 835/000 zilveren greep op 835/000 zilveren 6-kantige poot met geschulptje voet en Biedermeier gravering. Mr. J. Held, Amsterdam. Anno 1856....

Zilveren kaarsenstandaard.
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere zilveren kaarsenstandaard op ronde voet voorzien van noppen. 925/000. Afmeting: 9 x ø 5 cm. In goede staat.

Ringenbakje + zilveren voet/greep en kledingborstel + zilveren spiegelmonogram.
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees schoteltje als ringenbakje op zilveren voet en greep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H. v.d. Heide-Kampen. Circa: 1870. Afmeting schoteltje: 6,5 x ø 12,5 cm. Schoteltje één chip. En een...

Zilveren strooiertje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooier in de vorm van een ei geplaatst op 3 pootjes. De strooier is versierd met palmetten, bloemen en diverse dieren. Afmeting: ø 4 x 4,5 cm. Ca. 31 gram. In goede staat.

Zilveren kaarsensnuiter
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse kaarsensnuiter met zilveren grepen, 925/000, Engels MT.: Onduidelijk, Grootte 19x9x3cm. In goede staat

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 46 EUR

Twee delen kristal met zilver. Prachtige kristallen karaf versierd met geëtste cartouches met voluten en floraal decor, op de karaf en op de stop, voorzien van een zilveren kraag met floraal motief, ø...

Twee hanen, plated.
Resultaat: 45 EUR

Twee plated messing kemphanen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren bewerkte naamkaartdoos
Resultaat: 45 EUR

Fraaie met ruitvormige bewerkte zilveren naamkaartdoos met korrelquinoche. 835/000. Importeursteken: N.S. Gotlieb, 's-Hertogenbosch-Amsterdam. Afmeting: 11 x 8 cm. Ca. 149 gr. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren strooilepel met ajour-gezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie graveringen. 835/000. Mt. C. van Gelderen & Zn., Schoonhoven. Ji A 1860. Restauratie bij bak steel. Ca. 23 gr. Lengte: 1...

Zilveren bestek 6x
Resultaat: 45 EUR

Zes zilveren bestekdelen, bestaande uit: Petitfourschep, cakevork, 2 jamlepels, en een kleine vork en lepel. Ca 172 gram. Diverse gehaltes.

14 Zilveren lepels.
Resultaat: 45 EUR

Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.

Zilveren bonbonschaalje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 833/000. Ovaal bonbonschaaltje versierd met floraal decor, met 2 greepjes in de vorm van een bloemenrank, staand op 4 vierkant verlopende pootjes. MT.: Bijkamp & Co. Steenwij...

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 40 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: x:1882. 17 cm, ca 79 gram. In zeer goede staat.

Zilveren etagere
Resultaat: 40 EUR

Zilveren etagere op ronde voet met kabelrand bovenrand . Deukjes. Afmeting H: 16,5 x ø 7,5 cm. Bovenrand, circa ø 15 cm. In goede staat.

Zilveren roomkan.
Resultaat: 40 EUR

Fraai gestileerde zilveren roomkan. 925/000. Begin 20e eeuw. Mr. Gottlieb Kurz Schwabisch Gmund. Importeursteken: Kon. Ned. van Kempen, Begeer en Vos. Afmeting: 12 x 6 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver met diverse sieraden o.a. broches, creolen en (oor)hangers. Totaal ca 56 gram.

2 Kristallen flacons met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Twee cilindervormige flacons met divers slijpsel, voorzien van een zilveren dop. Beide doppen zijn wat beschadigd. 6x4x8cm.

Zilveren kinderlepel met emaille papegaai op steel.
Resultaat: 40 EUR

Russische zilveren kinderlepel met fraai gekleurde emaille papegaai op de steel. 916/000. Lengte: 14 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.

2 Zilveren bestekdelen, filetrand
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren bestekdelen bestaande uit een sauslepel, rond met filetrand, MT.:Johannes Schijfsma, Sneek jl.: W:1881, en een vleesvork met gezaagd decor, rond met dubbele filetrand, MT.: Van Kempen, ...

Kristallen koker met zilveren deksel
Resultaat: 40 EUR

Antieke tien-kantige slanke geslepen kristallen koker met zilveren deksel, fraaie florale graveringen en monogram. 835/000. Londen. Anno 1883. Afmeting: 17 x 3 cm. In goede staat.

2 Zilveren messen, 1 met agaat heft
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren messen, 833/000. Eén mes met zilveren lemmet en agaten heft. Aanzet versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: R.Reijnders, Leeuwarden, 1855-1891, 19 cm. En een geheel zilveren mes met ...

Zilveren theezeef, lekbak en suikerlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren set, 835/000. Bestaande uit : Theezeef met bewerkte steel en kroon, lekbakje op 3 poten met kroon, bewerkte poten en klauwvoetjes. En een suikerschep met cilindervormige bak en bewerkte steel...

Kristallen schaal op zilveren voet.
Resultaat: 40 EUR

Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...

13x Zilveren Biedermeijer koffie- en theelepels
Resultaat: 40 EUR

Zilveren koffie- en theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel versierd met biedermeier gravures. Bestaande uit: 6 Koffielepels en 7 theelepels, MT.: o.a. P.van Oostrum en Hooijkaas, Schoonhoven. ...

14x Zilveren Biedermeijer theelepels
Resultaat: 40 EUR

Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...

Doosje met zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Houten doosje met parelmoer inleg voorzien van 12 zilveren, 835/000 theelepels met gecontourneerde steel en versierd met getrembleerd en gegraveerd decor. Ca 108 gram. Afmeting: 13 cm. In goede staat

Zilveren vorkjes/agaat, 2x
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren vorkjes met agaten heften. 833/000, voorzien van graveerwerk. 13-16 cm. In goede staat

6x Taartvork, vork, jamlepel.
Resultaat: 35 EUR

Zilveren bestekdelen, 833/000. Bestaande uit 6 taartvorkjes met uitgewerkte roos, Mt.: Fa. Johan Schijfsma, Sneek, 1946-1950. Een jamlepel met haak en de steel in de vorm van een bloem, Mt.: Edelmetaa...

Doos met diverse plated delen.
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse plated delen. Bestaande uit: Twee bewerkte dozen, luciferdooshuls, aansteker, set met knoopjes, klembrilletje, en diverse bestekdelen.

Zilver vergulde poederdoos met emaille
Resultaat: 35 EUR

Ronde zilver vergulde poederdoos, BWG, met cirkelvormige lijnbewerking, voorzien van parelrand. De deksel van de doos is versierd met rood emaille en in het midden voorzien van een rondje met zilveren...

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 800/000. Eén ovaal doosje met bloembewerking op het scharnierende deksel en een bloemenrand rondom het doosje. En een een rechthoekig doosje met opgelegde bloem op het sch...

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...

Lot vorkjes en lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, één theelepel met schaap en Texel, en één suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. Totaal ca 130 gr...

Zilveren klontentang, Biedermeier.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Biedermeier klontentang. Fraai en scherp gegraveerd. 835/000. Mt. Hendrik van der Ree, Schoonhoven. Anno 1843. Ca. 20 gr. Afmeting: 12,5 x 4 cm. In goede staat.

Zilveren opengewerkte theezeef.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte florale rand en oud Hollandse voorstellingen van zeilschip, molens etc. 835/000. Steel bekroond door Nederlands wapen met leeuw en tekst 'Je Maintendrai'. Schoonhov...

WMF bestek, Plated.
Resultaat: 30 EUR

Groot lot Duits W.M.F. bestek in Barok-stijl. Plated, basis 90. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Plated dienblad
Resultaat: 30 EUR

Zwaar antiek plated dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 37 cm. In goede staat.

Stel zilveren kaasduimen "Pamor"
Resultaat: 30 EUR

Stel zilveren kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt 'Pamor'. 800/000. Ca. 21 gr. Lengte: 4 cm. In goede staat.

Miniaturen, 3 zilver en 4 plated
Resultaat: 30 EUR

Lot miniaturen bestaande uit 3 zilveren miniaturen. 2 koetsen, een auto en 4 plated miniaturen, 2 muzikanten, een stoel en een pers. ø 19x32 mm-70x25x30mm. Totaal zilver gewicht: 66 gram. In goede st...

Kaarsenkandelaar en doosje
Resultaat: 30 EUR

Een kandelaar, zilver gevuld, rond model met filetrand, ø 7x8cm, voorzien van gravure. En een cilindervormig plated doosje, Begeer, Zeist ø6x10cm.Kandelaar wat gedeukt verder in goede staat

Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver
Resultaat: 30 EUR

Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat

Zilveren gesp en servetband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gesp en servetband, 835/000. Een gesp, langwerpig, uitgewerkt met kroon en bloemen, 9x6cm, MT.: W.Edeling, Schoonhoven, jl.:U:1904 en een ronde servetband met hol profiel, voorzien van een op...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4c. En een hoefsmid met paard op een zilveren gekr...

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit: Kleine locomotief, 2,5x1x2cm, ijskar met ijsverkoper, 4x1,5x3cm en een accordionist op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 32x27x35m...

Zilveren natfruitschep.
Resultaat: 25 EUR

Zilveren natfruitschep met ajour-gezaagde bak en fraaie bloemensteel. 835/000. Mt. BW van Eldik, Zutphen. Circa: 1930. Lengte: 12 cm. Ca. 18 gr. In goede staat.

Zilveren miniatuur/hanger, erotica,
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur/hanger, erotica, stel op troon. Versierd met een geluksoog en turkoois op een stukje been, ( stempel). 4,5x1,5 cm In goede staat.

Zilveren lepeltjes 9x
Resultaat: 25 EUR

Negen zilveren lepels. Onder andere: 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. En één klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109...

Zilveren roomlepel en suikertang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren roomkepel en klontjestang, 835/000. Roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures. En een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram.

Vergulde zilveren lepel, Russisch.
Resultaat: 20 EUR

Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.

Zilveren plaat
Resultaat: 20 EUR

Zilveren plaat, 835/000, met voorstelling met spelende kinderen. Voorzien van een parelrand. Komt vermoedelijk van en houten kistje. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: S: 1928. Grootte 8,5x15,5cm. Aan d...

Zilveren vaas
Resultaat: 20 EUR

Smal hoog zilveren vaasje, 835/000. Rond model met opgelegde rand geplaatst op bolle halfronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. ø4,5x16cm. Met gevulde voet. Iets uit model verder ...