Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
14x Zilveren Biedermeijer theelepels 853
14x Zilveren Biedermeijer theelepels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Doosje met zilveren lepels 773
Doosje met zilveren lepels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren vorkjes/agaat, 2x 793
Zilveren vorkjes/agaat, 2x

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6x Taartvork, vork, jamlepel. 827
6x Taartvork, vork, jamlepel.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Doos met diverse plated delen. 833
Doos met diverse plated delen.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilver vergulde poederdoos met emaille 838
Zilver vergulde poederdoos met emaille

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren pillendoosjes 843
2 Zilveren pillendoosjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren tafelborstel 854
Zilveren tafelborstel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot vorkjes en lepeltjes 863
Lot vorkjes en lepeltjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren klontentang, Biedermeier. 87
Zilveren klontentang, Biedermeier.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren opengewerkte theezeef. 466
Zilveren opengewerkte theezeef.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
WMF bestek, Plated. 472
WMF bestek, Plated.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Plated dienblad 599
Plated dienblad

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stel zilveren kaasduimen "Pamor" 643
Stel zilveren kaasduimen "Pamor"

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Miniaturen, 3 zilver en 4 plated 772
Miniaturen, 3 zilver en 4 plated

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kaarsenkandelaar en doosje 797
Kaarsenkandelaar en doosje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver 829
Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren gesp en servetband 835
Zilveren gesp en servetband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 841
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Zilveren miniaturen 842
3 Zilveren miniaturen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren natfruitschep. 716
Zilveren natfruitschep.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur/hanger, erotica, 767
Zilveren miniatuur/hanger, erotica,

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
 Zilveren lepeltjes 9x 858
Zilveren lepeltjes 9x

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren roomlepel en suikertang 859
Zilveren roomlepel en suikertang

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vergulde zilveren lepel, Russisch. 668
Vergulde zilveren lepel, Russisch.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren plaat 836
Zilveren plaat

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren vaas 851
Zilveren vaas

Resultaat:

20 EUR