Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5x Bronzen figuren (Afrikaans) 5128
5x Bronzen figuren (Afrikaans)

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Frans composiet beeld, 'Matroos'. 5052
Frans composiet beeld, 'Matroos'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5095
2x Bronzen figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Set beeldjes, Corry van Amerlaar 5100
Set beeldjes, Corry van Amerlaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Modern figuur, 'Meisje in regenkleding' 5130
Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen Ghandi 5129
Bronzen Ghandi

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Vuurverguld beeld, dame 5069
Vuurverguld beeld, dame

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha 5098
Bronzen boeddha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Houten Madonna. 5103
Houten Madonna.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plated beeld, 'Maria met Jezus' 5111
Plated beeld, 'Maria met Jezus'

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Samac beeld. 5118
Samac beeld.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Afrikaanse beelden 5126
3 Afrikaanse beelden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Beeld, 'Steigerend paard'. 5101
Beeld, 'Steigerend paard'.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Beeld "Vrouw" 5119
Beeld "Vrouw"

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5096
Bronzen figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beeld moeder met kind 5076
Beeld moeder met kind

Resultaat:

28 EUR

Verkocht
Bronzen beeld figuur. 5121
Bronzen beeld figuur.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kunststof beeld 'Naakt' 5122
Kunststof beeld 'Naakt'

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Mijnwerker 5123
Mijnwerker

Resultaat:

20 EUR