Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Art Deco pendule van tweekleurig marmer ca. 1920, aan de zijkanten met herten, 51x25x11cm. In redelijk tot goede staat
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek-uurwerk. Scheur in zijkant, verder in goede staat. Afmeting: 17 x 38 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee-delige Engelse messing horizontaal tafelklok + bel. Mechanisch. Gemerkt Sinclair Hardings & Co. A083 England. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok met 18e eeuws uurwerk. Achtdaags-uurwerk met datum aanduiding en halfuur-slag. Klokkast drie-delig en latere beschildering. Slinger mist. Afmeting: H. 212 cm. In goede sta...
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse groene onyx portaal klok met messing. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke eikenhouten Friese staartklok met apart origineel beschilderde latoenkoperen feuille en bruidskrans. Originele patina. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok voor de Chinese markt. Circa: 1920. Met centrale secondenwijzer en bovenliggend balans. Messing bewerkte wijzerplaat en achterplatine. Twee opvulgaten achter. Slagwerk op bel. Wijzer...
Antieke Franse pendule. Circa: 1880. Onyx met compositie metalen figuur. 'La Rose par Bruchon'. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 63 x 28 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schippertjes-klok met spillegang en mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 78 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten met brons Josephien pendule. Circa: 1920. Pendule heeft stil uurwerk, zonder slagwerk en papieren wijzerplaat. Afmeting: 30 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Aparte antieke 19e eeuwse (scheeps)wandklok met verzegeld opwindgat + wijzers. Uurwerk + slinger achter glas. Achtdaags-uurwerk of langer. Functies niet getest. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede sta...
Antieke Franse kalenderklok in houten kast. Circa: 1900. Functie niet getest. Afmeting: 34 x 26 x 14 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met halfuur-slag uurwerk, origineel beschilderde wijzerplaat met (Duitse) landschappen en eiken omlijsting. Circa: 1880. Afmeting: 18 x 60 cm ø. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Eén maal Art Nouveau marmeren klokkenstel met origineel achtdaags-uurwerk. Circa: 1915. Eén maal compositie metalen pendule met vrouw (beschilderd). Pendule heeft originee...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en messing gegraveerde wijzerplaat. Bonral Seven Oaks gesigneerd. Afmeting: 204 cm. In zéér goede staat.
Mahoniehouten Westminster staande klok met kwartierslag-uurwerk. Paar kleine beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 216 x 44 x 27 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...