Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Zilveren ringen.
Startprijs 100 EUR

Vier zilveren ringen met stenen, o.a. barnsteen. totaal ca 14 gram

Zilveren armband jasseron
Resultaat: 70 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met jasseronschakel, ø 21 mm, met kapitolsluiting. ca 80 gram. lengte 21 cm. In goede staat

Zilveren armband en ring Filigrain
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband en bijpassende ring, 800/000, met rechthoekige plaat bewerkt met filigrain. 18,5 cm ø55 totaal ca 19,9 gram

Zilveren schakelarmband
Startprijs 30 EUR

Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 200 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Fijne ovale klapcreolen met 2 princes geslepen diamanten ( doorboort) bevestigd onderaan de creool. Totaal ca 0,15 crt ca 1.6 gram. breedte 1,5 mm. totale l...

Witgouden collier Diamonds by the Yard
Startprijs 375 EUR

Witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn ankercollier versierd met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 crt, in gladomzettingen verdeeld over de ketting. Totaal ca 2,1 gram. lengte 44 cm...

Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.900 EUR

Elegante witgouden armband, 750/000, volledig bezet met diamanten. Fijne tennisarmband met schakel van vierpoots chatons met briljant geslepen diamant, voorzien van een bakslot en veiligheden. totaal ...

Witgouden ring parel diamant
Startprijs 275 EUR

Sierlijke witgouden ring, 585/000, met diamant en parel. Ring met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, met aan weerskanten een briljant geslepen diamant in een gladomzetting met bewerkte rand, t...

Witgouden oorhangers saffier diamant
Resultaat: 1.350 EUR

Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met diamant en saffier. Witgouden brisures bezet met een rij met diamanten met staafvormige hangers volledig bezet met diamanten met onderaan een ovale rozet m...

Witgouden oorhangers met parel en diamant
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamanten in de oorhangers met klapsluiting, voorzien van grootte parel, ø 14,5 mm. diamant totaal ca 0,26 crt.

Witgouden broche met parel en diamant
Startprijs 250 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een waaiermotief bezet met 94 diamanten, briljant en baquette geslepen, totaal ca 1,59 crt VS-SI/W. ø 55 ca 9,6 gram. Nieuw

Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.500 EUR

Witgouden armband, 750/000, met diamant. Een schakelarmband met ronde en langwerpige schakels. De 8 langwerpige schakels zijn bezet met 2 rijen briljant geslepen diamanten, totaal ca 1.64 ct.F/VS. De ...

Witgouden hanger met diamant
Startprijs 450 EUR

Witgouden hanger, 750/000, met diamant. Navette-vormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljant geslepen diamanten pavé gezet, met een bijzondere mooie kwaliteit. Totaal ...

Witgouden hanger met Zuidzeeparel
Startprijs 1.150 EUR

Prachtige witgouden hanger, 750/000 met 9 diamanten en parel. Een mooi grote zilvergrijze Tahiti parel ø15/16 mm is bevestigd aan een WG hanger bestaande uit 2 vlinders met diamantjes, totaal ca 0.10...

Gouden broche/hanger met portret
Startprijs 250 EUR

Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...

Gouden ring met diamant
Startprijs 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Sierlijke ring met een slag met in het midden een fanatsierozet bezet met diamanten, de aanzet bij de rozet is versierd met baquette geslepen diamanten. Totaal...

Collier van agaatkralen met gouden slot
Startprijs 150 EUR

lang collier van grote agaatkralen, gefacetteerd, ø 16 mm, met draadogen geregen en bevestigd aan een geelgouden olijfvormige sluiting, 585/000. Voorzien van veiligheidketting. Lengte 65 cm.

Gouden ring blauw spinel
Startprijs 75 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met opengewerkte zetkast bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe spinel, 18x14mm, De steen is wat beschadigd. ø 56. ca 7,2 gram.

Oorhangers met emaille
Startprijs 90 EUR

Oorhangers, 416/000, met emaille en diamant. oorstekers met staaf en onderaan een peervorm met paars, geel en roze emaille en bezet met een diamantje. Lengte 11 mm. Nieuw

Witgouden oorstekers met briljant.
Resultaat: 1.000 EUR

Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...

Hanger Roos
Startprijs 50 EUR

Hanger 333/000, bicolour van een rosé roos met uitgewerkte gele bladeren. 32x15mm ca 1,5 gram. In goede staat

Bloedkoraal collier met gouden slot
Startprijs 1.400 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Lang geknoopt collier van tonvormige koralen, ø 9 mm, bevestigd aan een bolsluiting, 12 mm, deukje. lengte 90 cm. ca 98 gram

Bloedkoraal collier
Startprijs 1.250 EUR

Collier van bloedkoralen met zilveren sluiting. Geknoopt collier van tonvormige koralen, ø ca 9 mm, bevestigd aan een zilveren bewerkte sluiting. Lengte 85 cm. ca 114 gram.