Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900. 4161
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900.

Resultaat:

70 EUR

Mahoniehouten klaptafeltje 4168
Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Lot diverse onderdelen petroleumlampen 2334
Lot diverse onderdelen petroleumlampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum. 6220
3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Theestoof met koperen hengselbak 2341
Theestoof met koperen hengselbak

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
8 Delen goudsteen met motief 6227
8 Delen goudsteen met motief

Resultaat:

65 EUR

2 x Pillendoosje. 518
2 x Pillendoosje.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Witgouden oorstekers met briljant. 161
Witgouden oorstekers met briljant.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Stoeltje, Petit Point. 4204
Stoeltje, Petit Point.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kaststel, Villeroy & Boch 6234
Kaststel, Villeroy & Boch

Resultaat:

60 EUR

3-Delig zilveren servies. 168
3-Delig zilveren servies.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Hollandse 2-deurskast, ca. 1860 4211
Hollandse 2-deurskast, ca. 1860

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jalouzie kastje 4218
Jalouzie kastje

Resultaat:

60 EUR

4x Oosterse vergulde houten beeldjes 2377
4x Oosterse vergulde houten beeldjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Tafellamp met brons 2384
Tafellamp met brons

Resultaat:

100 EUR

2x Volkstedt beelden, Danseressen 6270
2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zwart boulle kistje 2391
Zwart boulle kistje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten 1185
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Porseleyne Fles borden/tablet. 6277
3x Porseleyne Fles borden/tablet.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden streekhanger 554
Gouden streekhanger

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Blauw topaas en wittopaas 561
Blauw topaas en wittopaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Delftse boterpotjes 6284
2x Delftse boterpotjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
J. van Delden, Bomschuit op strand 1192
J. van Delden, Bomschuit op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen duwkar en wagen 568
2 Zilveren miniaturen duwkar en wagen

Resultaat:

50 EUR