Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Albast beeld, 'Jongen haakt vis'. 5105
Albast beeld, 'Jongen haakt vis'.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1492
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

Resultaat:

130 EUR

Bronzen beeld, Golfspeler 5069
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antieke gipsen tijger, ca. 1910 5062
Antieke gipsen tijger, ca. 1910

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen engel, 21e eeuw 5055
Bronzen engel, 21e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Landkaart 1696. 1449
Landkaart 1696.

Resultaat:

100 EUR

Wim Helder, 'Bloemstilleven'. 1442
Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeld, Man met zwaard 5019
Bronzen beeld, Man met zwaard
Startprijs 200 EUR
Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1435
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

140 EUR

Barok Heilige figuur 5012
Barok Heilige figuur
Startprijs 150 EUR
Beeld, G. Poitvin 5005
Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.290 EUR
Verkocht
Zilveren ovale schaal, opengewerkt 912
Zilveren ovale schaal, opengewerkt

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Busch microscoop 2234
Antieke Duitse Busch microscoop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Camée 905
Camée

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Fries zilveren roomlepel 898
Fries zilveren roomlepel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse stickbarometer 2227
Voor-oorlogse stickbarometer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

Resultaat:

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR