Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Delfts keramieken nat-fruitschaal met onderschaal. Gemerkt A.P. Met florale decors. Eén pootje iets beschadigd. Afmeting: 29 x 20,5 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chip rand. Afmeting: ø 39,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Meissen porseleinen sierschotel met fijn beschilderd landschaps decor. Circa: 1800. Afmeting: 3 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. bord heeft een haarlijn in rdelijke staat.
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. goede staat.
Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.
Groot oud Perzisch Kelim kleed in de kleuren: Rood, geel, blauw, oker. Afmeting: 300 x 160 cm. Eén gat. In redelijk/goede staat.