35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Tafel met tegels 4261
Tafel met tegels

90 EUR

Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910. 4177
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.

45 EUR

Vergulde Empire spiegel 4172
Vergulde Empire spiegel

325 EUR

Antieke Oosterse beschilderde kist 4166
Antieke Oosterse beschilderde kist

190 EUR

2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen 4149
2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen

115 EUR

Gestoffeerde Franse stoel 4137
Gestoffeerde Franse stoel

90 EUR

Grenen kabinet, 18e eeuw 4074
Grenen kabinet, 18e eeuw

700 EUR

Lederen fauteuil (lichtbruin) 4059
Lederen fauteuil (lichtbruin)

200 EUR

Bruin lederen fauteuil 4058
Bruin lederen fauteuil

425 EUR

Hollands kabinet, 18e eeuw 4044
Hollands kabinet, 18e eeuw

450 EUR

Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw. 4035
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.

475 EUR

Schotse staande klok 3682
Schotse staande klok

250 EUR

Duitse tafelklok, ca. 1890. 3667
Duitse tafelklok, ca. 1890.

80 EUR

Porseleinen Colenbrander klok 3649
Porseleinen Colenbrander klok

135 EUR

Warmink tafelklok 3634
Warmink tafelklok

75 EUR

4x Schwarzwaldklokken + onderdelen 3629
4x Schwarzwaldklokken + onderdelen

70 EUR

Fries Schippertje 3608
Fries Schippertje

60 EUR

Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw. 3604
Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw.

120 EUR

Amerikaanse klok, Circa: 1900. 3603
Amerikaanse klok, Circa: 1900.

35 EUR

2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw. 3593
2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw.

140 EUR

Duitse staande klok, ca. 1920. 3566
Duitse staande klok, ca. 1920.

275 EUR

Tafelklokje, wortelnoten. 3556
Tafelklokje, wortelnoten.

75 EUR

Franse pendule, ca. 1840 3532
Franse pendule, ca. 1840

260 EUR

Penvuur revolver, 7 mm. 3091
Penvuur revolver, 7 mm.

90 EUR