Zes maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Drie schotels goed, drie schotels chip. Twee kopjes goed, vier kopjes beschadigd. Afmeting: 4 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Elegante geelgouden gevlochten armband, 585/000, met diagonaal lijnendecor. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 12 mm. ca 36,4 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat
Geelgouden brede armband, 585/000, Frans Gourmet bewerkt met graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 16 mm. Lengte 19,5cm ca 34,6 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Porseleinen parfumflacon, Chinese fam. Rose, in een puntvorm voorzien van een deels zilveren dop versierd met turkoois. 15 cm.
Gouden tientje, Wilhelmina 1897, met opgesoldeerde brochering en voorzien van diverse beschadigingen. Totaal ca 7,3 gram.
Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
1/4 Gulden 1945 als penning Nederlandsch Indie in goud geslagen (vgl. Scho. 925) - 3.96 gr. Conditie: goed
2 ½ Cent 1945 Nederlansch Indië in goud geslagen als penning
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse Imari borden met kraanvogels in landschap. Twee borden haarscheuren + chips. Eén bord chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.
Zeven delen 'Herend' porselein met vogels, vlinders en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één flacon, drie schaaltjes + één mandje. Afmeting: 5 - 17,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen fijn gedecoreerde Familie Rose borden met goud en figuren decors. Cassis-kleurige glazuur achterkant. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot met o.a. zilveren streeksieraden, 2 zilveren streek broches, 2 biedermeierbroches, een Djokja driehoekige clip en 2 zilveren vingerhoeden.
Juwelendoos gevuld met 2 zakhorloges met ketting, drie servetbanden, plated, 4 tasbeugels waarvan 1 zilveren, 2 doppen sierkurk en diverse messen met zilveren heft en een vork.
S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.