Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Set zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met collier en een paar oorknoppen, bezet met zircoia's. Totaal ca 6,7 gram. 10-15 mm. In cassette. Lengte collier 45 cm. Nieuw
Zilveren collier en hanger, 925/000, met markesiet. Ovale hanger, 25x20 mm, bezet met markesiet bevestigd aan een geoxideerd gourmetcollier. lengte 42+5cm. Nieuw
Zilveren miniatuur, Walhoorn, 835/000. Importeursteken: Handelsonderneming Delka, Heemstede. ø6 cm. ca 17 gram. In goede staat.
Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren zoutlepels en onderschotels, 925/000. ø6 cm. In goede staat
Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat
Antiek zilveren knottenkistje, 835/000, met bol deksel, gegoten handgrepen met gezichten en diverse gedreven afbeeldingen. Deukje in deksel. jl.;q: 1900. Gewicht: ca. 73 gr. Afmeting: 8,5 x 4,5 x 3,5 ...
Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...
Twee zilveren tafelkandelaren, 835/000, laag rechthoekig gecontourneerd model. MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. 8x8x5cm.
Zilveren lepelvaasje met zes mokkalepeltjes, 835/000, vaasje voorzien van hamerslag, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: s:1928, met 6 lepels met bokkenpoot. totaal ca 79 gram. In goede staat
Twee zilveren kemphanen, 925/000, Spaans. 20x14cm en 16x16cm. Beide hanen missen een stukje van een poot, verder in goede staat. ca 316 gram.
Zilveren 3-delig theeservies, 835/000, model kardinaal met zwart houten grepen. Bestaand uit: theekan, melkkan en suikerpot.MT.: Zilverfabriek Voorschoten, jl.:w/x: 1931/1932. grootte 24x13x18cm, 12...
Lot divers zilver met een kristallen karaf met zilveren bewerkte rand, glas van ijskristal op een ronde zilveren voet, zilveren schenkkurk en sierkurk, kristallen inktpotje met zilveren deksel, 2 vork...
Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.
Zilveren lepel -vaas, 800/000, met hengsel en haakjes voor lepels. Vaas geplaatst op 4 bewerkte poten met ronde voet en voorzien van bloemendecor en cannelures. Met een hengsel gemaakt uit florale mot...
Gouden oorhangers, 585/000, met parels. Een paar oorhangers met peervormige parels, totale lengte 3.2 cm. Totaal ca 3 gram.
Zilveren vogel, 835/000, met scharnierende kop. MT.: zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 17x4,5cm. ca 100 gram. In goede staat.
Houten cassette met een bruidsset met 2 glazen met zilveren voet, samen een boom voorstellend., Eén voet voorzien van Adam en één voet voorzien van Eva. Beiden voorzien van goldplated delen. 925/000 g...
Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.
Geslepen kristallen parfumverstuiver met ruitslijpsel en ingeslepen ster op de onderkant. Deels 925/000 zilveren montuur. Birmingham anno 1962. In goede staat.
Twee geregen jade armbanden, nuggets met kleine ronde kralen. 16x21mm, ø8 mm. ca 19 cm. ca 91 gram. Met certificaat.
Prachtige zilveren inktpot, 84 zolotniks, 875/000, ovaal model met 2 jagers en 2 opgelegde herten. geplaatst op 4 pootjes met bollen. het scharnierende deksel is voorzien van een gewei. Assayer O.C. M...
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.