Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bruidsset met zilver 13
Bruidsset met zilver

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren doosje, hartvormig 928
Zilveren doosje, hartvormig

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren breischede 927
Zilveren breischede

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, treef met vis 921
Zilveren miniatuur, treef met vis

Resultaat:

150 EUR

Gouden slavenband 11
Gouden slavenband
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren loddereindoosje, 6-kantig 920
Zilveren loddereindoosje, 6-kantig

Resultaat:

70 EUR

Zilveren bowllepel 918
Zilveren bowllepel
Startprijs 80 EUR
Loddereinflesje met verguld zilveren montuur 916
Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren pijpwroeter 915
Zilveren pijpwroeter

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kristallen coupe met zilver 241
Kristallen coupe met zilver

Resultaat:

65 EUR

Kristallen dekselcoupe met zilver 240
Kristallen dekselcoupe met zilver
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Penvuur revolver, 7 mm. 3091
Penvuur revolver, 7 mm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hartsvanger 3088
Hartsvanger

Resultaat:

70 EUR

Mosa plaquette, 1945 3080
Mosa plaquette, 1945
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Engelse helm, 1946 3065
Engelse helm, 1946

Resultaat:

36 EUR

Verkocht
Militaire koppelriem 3063
Militaire koppelriem

Resultaat:

16 EUR

Verkocht
Militaire landkaart van Nijmegen 3062
Militaire landkaart van Nijmegen

Resultaat:

20 EUR

Kaartentas met gradenboog 3059
Kaartentas met gradenboog
Startprijs 20 EUR
Verkocht
'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk 3051
'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Cavalerie sabel, 19e eeuw. 3033
Cavalerie sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw 3025
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dames pistooltje 3016
Dames pistooltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duel pistolen (2 stuks) 3010
Duel pistolen (2 stuks)

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
3x Antieke sabel, circa 1900. 3008
3x Antieke sabel, circa 1900.

Resultaat:

425 EUR