Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met smaragd. Fijn singapore collier met daaraan een fijn hangertje met een bloemetje uit goud met een hart van een diamantje en daaronder een peervormig gefacett...
Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. Ca. 666 gram. Importeursteken: Reed & Barton Europa B.V. Zeist, 1973-1986. In goede staat.
Zilveren lepelvaasje met zes mokkalepeltjes, 835/000, vaasje voorzien van hamerslag, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: s:1928, met 6 lepels met bokkenpoot. totaal ca 79 gram. In goede staat
Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, Engels. Twee zuilkandelaren op vierkante voet met parelrand, een korintische zuil met een uitgewerkt kapiteel en aan de bovenzijde een parelrand. MT.: Henry Matthews...
Zilveren fazant, 835/000, met scharnierende kop met strooier. 15 cm ca 45 gram. In goede staat
Zilveren tasbeugel, 833/000, Opengewerkte gecontourneerde beugel versierd met vrouwfiguren en floraal decor en voorzien van een ketting. De beugel is vermaakt tot een hangende fotolijst. Schoonhoven j...
Houten cassette met een bruidsset met 2 glazen met zilveren voet, samen een boom voorstellend., Eén voet voorzien van Adam en één voet voorzien van Eva. Beiden voorzien van goldplated delen. 925/000 g...
Zilveren doosje, 800/000, hartvormig model met gedreven olifanten en leeuwen. ø6,5cm. In goede staat
Zilveren breischede, 835/000, met ronde dop en diverse gedreven florale afbeeldingen. MT.: W.J. Smith Appingedam ca 1850. ca 10 gram 13,5 cm. In goede staat
Zilveren miniatuur, 18e eeuws, treef met vis, MT.: Onduidelijk, hergekeurd 835/000, ca 10 gram. 6,5 cm. In goede staat
Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.
Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...
Antieke kleine kristallen coupe met zilveren voet, 925/000. Ronde coupe met ruitslijpsel en zilveren rand met ribbewerking op een ronde zilveren voet met parelrand op 3 kleine bolpoten. ø7x7cm. MT.: P...
Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zilveren loddereindoosje, 800/000, 6 kantig model met opgehoogd deksel met bloemenrand, zes gedreven pilaren met hiertussen vazen en bloemen. 3,5x3,5x2,5cm. ca 16 gram. In goede staat.
Zilveren bowllepel, 835/000, met ronde bak voorzien van schenktuit en steel met Haags Lofje. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:i:1918. 31 cm. ca. 89 gram. In goede staat
Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.
Antieke zilveren pijpenwroeter, 833/000, met een opengewerkrt hartje en een ovale opening. bekroond met een politieman te paard. MT.: C. van Gelderen Zn, Schoonhoven ca 1860. 10,5 cm, ca. 13 gram. In ...