Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc. 6226
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6200
2 Chinese vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6130
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Blakertje met zilver 6123
Blakertje met zilver

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel, Queng Lung 6079
Chinese vleesschotel, Queng Lung

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw 6078
Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6043
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Lot Chinees/Japans Imari etc. 6042
Lot Chinees/Japans Imari etc.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3 Chinese kopjes 6029
3 Chinese kopjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6002
6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

640 EUR

Verkocht
A.D. Copier, Groen-glazen vaas 5576
A.D. Copier, Groen-glazen vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5576 5571
5576

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Kleine karaffen + stop 5564
9x Kleine karaffen + stop

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Beeld, 'Liggende naakte vrouw' 5140
Beeld, 'Liggende naakte vrouw'

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vloerkleed 4506
Vloerkleed

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kamerscherm, Gobelin. 4235
Kamerscherm, Gobelin.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Notenhouten breistoel 4213
Notenhouten breistoel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Engelse klaptafel, 19e eeuw 4087
Engelse klaptafel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule, ca. 1840 3620
Charles Dix pendule, ca. 1840

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Penvuur revolver, 7 mm. 3096
Penvuur revolver, 7 mm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver. 3095
Penvuur revolver.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 1878. 3094
Penvuur revolver 1878.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Penvuur revolver. 3093
Penvuur revolver.

Resultaat:

130 EUR