Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorstekers in de vorm van een rozet bezet met 8 bloedkoralen. Onder de rozet is een ronde gouden plaat gesoldeerd. ø 15mm. ca 5,4 gram. De bloedk...
Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Sierlijke ring met een slag met in het midden een fanatsierozet bezet met diamanten, de aanzet bij de rozet is versierd met baquette geslepen diamanten. Totaal...
Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...
Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met één-daags uurwerk. Rich Weller Eastborne. Slagwerk op bel. Ongerestaureerd. Functies niet getest. Afmeting: 184 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.
Zilveren kom bewerkt met olifanten, tijgers, bloemen en figuren. ø11x6cm. 835/000. (Oosters) ca 193 gram. In goede staat
Parelcollier met parels in grijs, groen en bruintinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...
Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen, verlopend in breedte met een steker met clip, versierd met 3 rijen met 4 briljant geslepen diamanten, glad gezet in de gematteerde creool. Br...
Prachtig ovaal zilveren dienblad, 900/000, versierd met een gelobte binnenrand met daaromheen een rand van opgelegde krullen en bladeren met grepen gemaakt uit C-voluten. 59x36 cm. ca 1670 gr. Voorzie...
Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...
Zilveren theedoos, 800/000 op bewerkte klauwpoten met geribde rand en een uitgewerkte bloem op het deksel. 15x10x8cm. ca 339 gram Stukje van de boem afgebroken (bijgevoegd) verder in goede staat
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...
Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Griekse icoon met eerste gehalte zilveren riza (950). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.
Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Ovale zilveren schaal, 925/000, met gezaagde rand met floraal decor. Voorzien van monogram, 30,5x19x4cm, ca 296 gram. Klein deukje op de bodem verder in uitstekend staat
Zes oude/antieke stopkaraffen. Drie maal beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Broche hanger met in het midden een mooie ovale camee, versierd met een rand met blauwe steentje. Bovenaan de broche zit een kroon met kleine steentjes. Gemaakt uit geelmetaal. getekend: FLORENZA Groo...
Zilveren roomlepel, 835/000, Fries, met ronde bak, getorste steel met gegraveerde hanenkam heft. MT.: Y.Steemsma Bergum jl.:i:1918. ca. 18 gram. ca 12,5 cm In goede staat
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Kristallen parfumflacon met geelgouden dop en kraag, 585/000. Peervormige flacon met slijpsel op ronde voet, deels afgebroken voorzien van gouden kraag en dop met bolle bewerking en graveerwerk. wat g...
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts op een ronde voet versierd met cannelures en voorzien van 4 armen. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, rond 1900. Grootte 21x21x26cm. In goede staat
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden koordcollier, 585/000, breedte 2,1 mm. Lengte 50 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.